Marka JSP

Nie da się zaprzeczyć, że bardzo rozbudowana oferta naszego sklepu odpowiada na szereg potrzeb związanych z wymogami bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Aspekty te są naprawdę ważne i można dzięki nim wpłynąć pozytywnie na jakość działania wielu przedsiębiorstw. Chodzi między innymi o zakłady produkcyjne, ale też wykonujące na przykład prace wysokościowe. Na Bezpieczenstwo-BHP.pl czekają rozwiązania z wysokiej półki, a marka JSP zalicza się w tej materii do niekwestionowanych liderów uznanych w wielu krajach na świecie.

Filtr przeciwpyłowy i znacznie więcej

Jak już wspomnieliśmy, ochrona dróg oddechowych jest jednym z ważnych zagadnień w ramach BHP. Należy w tym kontekście stawiać na produkty spełniające wszelkie normy oraz wymagania. Wyłącznie takie udaje się kupić w naszym sklepie online. Specjalna budowa filtra sprawia, że udaje się skutecznie zatrzymywać potencjalnie groźne dla zdrowia drobinki, będące skutkiem obróbki niektórych materiałów. Środowisko zapylone jest generalnie rzecz biorąc jednym z trudniejszych, gdy chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom. Doskonałe wymienne filtry do masek są więc obowiązkową pozycją w takich miejscach.

Efektywnie chronieni przed wypadkami

Dzięki zastosowaniu specjalnej taśmy poliamidowej rekomendowany w ramach naszej oferty amortyzator bezpieczeństwa można uznać za jedno z najlepszych akcesoriów wpisujących się w założenia wolnej od zagrożeń pracy chociażby na wysokościach. Zastosowane w sprzęcie zatrzaski typu screw gate są w tym momencie uznawane za jedne z najbardziej skutecznych, dlatego firmy coraz powszechniej decydują się na wdrożenie tego typu akcesoriów. Marka JSP także w tym zakresie może wykazać się wysoką jakością i pełną zgodnością z normami EN 335, 354 oraz 362.

Dobre ceny i najwyższa jakość

Sfera bezpieczeństwa i higieny pracy powinna być respektowana we wszystkich firmach i nie ma w tym zakresie miejsca na jakiekolwiek błędy. Często dochodzi do pomyłek na wagę zdrowia oraz życia załogi, a na to żaden odpowiedzialny pracodawca nie może sobie pozwalać. Sklep internetowy Bezpieczenstwo-BHP.pl jest doskonałym miejscem, aby kupić niedrogie akcesoria ograniczające ryzyko wypadków, urazów oraz innych incydentów. Filtr przeciwpyłowy, podobnie jak inne wyroby brytyjskiej marki JSP, jest w tym obszarze efektywną i świetnie ocenianą opcją. Zabezpieczy on płuca pracowników przed zapyleniem, tak jak amortyzator bezpieczeństwa Vertex zadziała doskonale w czasie prac alpinistycznych. Zachęcamy do składania zamówień!

Jest 88 produktów.

Pokazano 1-20 z 88 pozycji