Płaszcz przeciwdeszczowy damski z kapturem PPDPU-LADY

  Indeks: PPDPU-LADYS

  Raw-Pol R.E.I.S.

  122.00 zł
  netto

  122.00 zł
  brutto
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Płaszcz przeciwdeszczowy damski powstał z najlepszej jakości materiałów, które dają gwarancję atrakcyjnego wyglądu oraz cennych właściwości. Powłoka powstała w 65% z PU/PCV oraz w 35% z poliestru.

  Z kolei wygodna i miła w dotyku podszewka to 100% poliester typu tafla 210T.

  Płaszcz chroniący przed deszczem ma suwak, który poprawia komfort termiczny i ochronę przed wilgocią na najwyższym poziomie. Oprócz suwaka zastosowano także zapięcia na napy.

  Płaszcz ma kaptur, który uniemożliwia ściekanie deszczu na plecy, ale w dowolnym momencie może zostać ściągnięty za troczki.

  Dwie kieszenie znajdujące się z zewnętrznej strony pozwalają na przechowywanie przedmiotów osobistych albo sprzętu wykorzystywanego w trakcie pracy na wolnym powietrzu. Płaszcz może być używany zarówno do czynności zawodowych, jak i prac wykonywanych w ogrodzie.

  Napy zostały wykorzystane również do zapinania rękawów. To bardzo sprytne posunięcie, które pozwala na regulację. Można je dowolnie rozszerzać albo zwężać, dlatego chronią nie tylko przed deszczem, ale i nieprzyjemnym wiatrem czy gradem.

  Płaszcz przeciwdeszczowy damski z kapturem PPDPU-LADY świetnie sprawdza się w trakcie jesiennych ulew czy wiosennych niespodziewanych kapuśniaczków. Woda nie dostanie się do środka, dzięki zastosowaniu najwyższe jakości szwów. Aby zapewnić komfort w trakcie noszenia i jeszcze lepiej ochronić przed przedostawaniem się wody, wspomniane szwy zaklejono od wewnątrz przy pomocy specjalnych taśm.

  Dostępne są rozmiary od S do XXXL.

  PPDPU-LADYS

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii