Odzież przeciwdeszczowa

Odzież przeciwdeszczowa

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-20 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Odzież przeciwdeszczowa robocza

Nasza oferta w tym przedziale obejmuje: kurtki, płaszcze, kombinezony. Cieszą się one dużym powodzeniem w przemyśle magazynowym, transporcie czy budowlanym. Często w miejscu pracy wymagana jest odzież przeciwdeszczowa. Niezbędna przy wykonywaniu pracy w deszcz w kanałach, grotach lub podobnych miejscach w trudnych warunkach pogodowych.

Ubrania robocze nieprzemakalne dla każdego

Przeciwdeszczowa odzież robocza i ochronna niezbędna jest niezależnie od pory roku. Dlatego posiadamy kurtki, płaszcze, peleryny, kombinezony, komplety, spodnie doskonale chroniące przed deszczem i niesprzyjającymi czynnikami atmosferycznymi. Gwarantujemy artykuły wysokiej jakości dla pracowników branży transportowej, mechanicznej, serwisowej oraz przemysłu. W kategorii ubrań przeciwdeszczowych znaleźć można jednak nie tylko te przeznaczone do prac zawodowych, w które wyposażeni muszą być pracownicy wielu branż, przedsiębiorstw i stanowisk.

Przeciwdeszczowe płaszcze i lekkie kurtki stanowić też mogą codzienne okrycie podczas niekorzystnych warunków pogodowych z deszczem, czy mżawką w tle. To także wyposażenie, w które zaopatrzony powinien być turysta, rowerzysta oraz wędkarz. W ekwipunku potencjalnego turysty przeciwdeszczowy komplet odzieży zajmie niewiele miejsca, zaś po rozłożeniu doskonale go ochroni. Wszystkim niezależnie od potrzeby użytkowania odzież przeciwdeszczowa zapewnia komfort i odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Czytaj więcej Zobacz mniej