Półmaska filtrująca z zaworem wydechowym X100 V FFP1 R D

  Indeks: X100VFFP1RD

  Oxyline

  2.20 zł
  netto

  2.20 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 200.

  Półmaska filtrująca z zaworkiem wydechowym X 100 V FFP1 R D.


  Półmaska idealnie sprawdza się w: przemysł spożywczy, rolniczy, pyły nietoksyczne, zastosowanie w cementowniach w kamieniołomach, przemyśle drzewnym przy obróbce drewna miękkiego (iglaste) W szczególności do pyłów, pył węglowy zawierający poniżej 10 % wolnej krzemionki, siarki, bawełny, opiłki metali żelaznych, pyłki roślinne, gips, kreda, celuloza, tlenek cynku, marmur, cement, tynk, węglan wapnia, grafit naturalny i syntetyczny.

  Zacisk doszczelniający nos - elastyczny, zwór wydechowy, delikatna włóknina stykająca się z twarzą.
  Półmaska klasy FFP1V chroni układ oddechowy p rzed działaniem pyłów, aerozoli ciekłych i stałych - pod warunkiem, że stężenie rozproszonego aerozolu dla których NDS jest ≥2 mg/m3 o ile stężenie fazy  rozproszonej nie przekracza 4 x NDS (Najwyższe Dopuszczalne Stężenie).


  Sprzedawane po minimum 200 szt.
  Podana cena za szt.

  Maski ochronne - jednorazowe i wielorazowe

  Właściwości ochronne proponowanych przez nas masek, półmasek, pochłaniaczy, filtrów bądź filtropochłaniaczy uzależnione są w ogromnej mierze od  materiału, z którego zostały wykonane.

  Dla każdego pracodawcy powinno być kluczowym, aby jego pracownicy mieli zapewniony odpowiedni poziom bezpieczeństwa i komfortu pracy. W wielu zakładach konieczna jest ochrona dróg oddechowych. Jest tak z powodu ekspozycji na różnego rodzaju pyły, drobne cząsteczki czy też aerozole, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. Na szczęście z pomocą przychodzi tutaj wysokiej jakości sprzęt ochrony dróg oddechowych. Składają się na niego zarówno jednorazowe maseczki półtwarzowe, jak i również większe wielorazowe obejmujące nawet całą twarz.

  Atutem jednorazowych maseczek jest oczywiście ich niska cena przy równie wydajnej ochronie na mniejsze zanieczyszczenia. Jednak przy bardziej skomplikowanej pracy, gdzie w grę wchodzą nawet opary toksyczne, zdecydowanie lepiej sprawdzą się nieco droższe maski całotwarzowe. Musimy pamiętać, że aparaty ochrony dróg oddechowych posiadają zużywalne filtry, dlatego bardzo istotne jest regularne ich sprawdzanie oraz wymienianie. Przy poprawnym stosowaniu masek możliwości dostania się oparów do naszych dróg oddechowych są równe niemalże zeru.

  X100VFFP1RD

  Specyficzne kody

  Powiązane produkty

  Inne produkty z tej kategorii