Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

Półmaski i maski wielorazowe

Półmaski i maski wielorazowe

Jest 33 produktów.

Pokazano 1-20 z 33 pozycji

Aktywne filtry

Półmaski filtrujące wielorazowe

Półmaski i maski wielorazowe przeznaczone są do bardzo dobrej ochrony dróg oddechowych. Zaletą ich jest wymienność filtrów w zależności od środowiska pracy. Możemy zastosować filtry chroniące przed pyłem, oparami czy zapachem. Maska wielorazowa, pełnotwarzowa dodatkowo spełnia funkcję ochrony oczu i twarzy. Zastosowanie tam gdzie potrzeba przebywania jest długo lub krótko trwała ochrona w środowisku szczególnie niebezpiecznym. Poniżej przedstawiamy w naszej ofercie maski i półmaski wielorazowe, pełnotwarzowe do wyboru filtrów: lakiernicze, przeciwpyłowe, gazowe.

Zanieczyszczone przez opary, pyły, gazy oraz inne substancje chemiczne powietrze oraz niedomiar tlenu w powietrzu wymaga konieczności korzystania przez pracowników ze środków ochrony dróg oddechowych. Stosowanie tych środków daje możliwość bezpieczeństwa oraz komfortu pracy.

Maski przeciwpyłowe wielokrotnego użytku

Stosowanie środków ochrony przeciwpyłowej zbiorowej, a także stosowanie indywidualnej ochrony przeciwpyłowej wzajemnie się uzupełniają. Pracodawca zobowiązany jest w zależności od potrzeb do stosowania zarówno środków zbiorowej ochrony przeciwpyłowej, jak i środków indywidualnej ochrony przeciwpyłowej. Jedno nie wyklucza drugiego i nie zwalnia pracodawcy od stosowania ich.
W sytuacji kiedy potencjalne zagrożenia nie mogą być wyalienowane niezbędnym staje się stosowanie środków ochrony dróg oddechowych, takich jak maski lub półmaski ochronne  dostosowane do rodzaju wykonywanej pracy.
Oferowane przez nas produkty z tej kategorii zapewniają doskonałą ochronę dróg oddechowych. Wymienność filtrów przyczynia się, iż znajdują swe zastosowanie w każdym środowisku pracy. W zależności od użytego filtra chronią przed zapachem, oparami czy pyłem.
W naszej ofercie każdy pracodawca znajdzie, półmaski, maski oraz kompletne zestawy z filtrami i pochłaniaczami stanowiące zabezpieczenie przed wszystkimi rodzajami zagrożeń.

Czytaj więcej Zobacz mniej