Kask ochronny JSP EVO3 LINESMAN SR

  Kask ochronny JSP EVO3 WR LINESMAN do prac na wysokości

  Indeks: KAS-EVO3LINESWRW

  JSP

  89.00 zł
  netto

  89.00 zł
  brutto

  Kask ochronny JSP EVO3 WR LINESMAN do prac na wysokości z pokrętłem

  Kolor
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Hełm do pracy na wysokości, skorupa z HDPE, krótki daszek.
  Hełm z mikro daszkiem posiada 4-punktowym paskiem podbródkowym.
  Zgodny z: EN50365, EN397.
  Regulacja obwodu głowy na pokrętło.
  Rozmiar : regulowany.
  Kolory: żółty, niebieski - (po zamówienie na cąłe kartony 10 szt).
  Okres używalności 5 lat od daty produkcji kasku.

  Kaski ochronne – dlaczego są potrzebne?

  Bezpieczeństwo powinno być priorytetem w każdym miejscu pracy. Powinni o tym pamiętać nie tylko pracodawcy, ale również pracownicy. Wykonywanie różnego rodzaju obowiązków może stanowić poważne zagrożenia dla zdrowia, a nawet życia. Właśnie dlatego tak ważne jest przestrzeganie przepisów BHP, w tym szczególności tych dotyczących ochrony siebie. Może się to wiązać z różnymi sytuacjami w miejscu pracy, na przykład dla osób pracujących na wysokości. Do równie groźnych zdarzeń może także dojść, gdy trwa budowa więźby dachowej lub, gdy obsługiwane są ciężkie urządzenia. Właśnie wtedy dla ochrony własnej głowy należy nosić kaski, które zapewnią bezpieczeństwo, a przede wszystkim mogą uratować życie.

  Kaski ochronne nie tylko dla branży budowlanej

  Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kaski ochronne w niezwykle atrakcyjnych cenach. Proponowane produkty wykonane zostały z odpornego tworzywa i zapewniają optymalną ochronę głowy w miejscu pracy. Dla ujednolicenia czy też zindywidualizowania wizerunku Państwa firmy proponujemy również kilka wariantów kolorystycznych w jakich występują nasze kaski ochronne. W ten sposób z łatwością można wyróżnić pracowników swojej firmy, na przykład na placu budowy.

  Wiele stanowisk pracy w przemyśle takim jak: hutnictwo, magazyny wysokiego składowania, górnictwo, to miejsca gdzie głowa pracownika jest szczególnie narażona. Hełmy ochronne stanowią indywidualne zabezpieczenie przed: urazem mechanicznym, ściskiem poprzecznym, płomieniem, bryzgami, prądem. Stanowią idealną bazę do, ochronników słuchu, masek i przyłbic. Konstrukcja i przeznaczenie jest jednokierunkowe. Ze względu na przeznaczenie możemy podzielić je następująco na: hełmy lekkie, hełmy ochronne i wysoko skuteczne. W zależności od zagrożenia w danym miejscu pracy, należy wybrać taki kask, który zapewni jak najwyższy poziom ochrony głowy. Decydując się na produkty z naszego sklepu, macie Państwo pewność, że otrzymacie sprzęt wysokiej jakości, który jest zgodny z obowiązującymi normami.

  KAS-EVO3LINESWRW

  Opis

  Normy:
  EN 397, EN50365, ANSI Z89

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii