Półmaska FORCE 8™ JSP z zaworkiem TYPHOON™

  Półmaska wielorazowa FORCE 8™ JSP z zaworkiem TYPHOON™

  Indeks: MAS-FORCE8M

  JSP

  60.00 zł
  netto

  60.00 zł
  brutto

  Półmaska FORCE 8™ JSP z zaworkiem TYPHOON™ (zamiennik MAXIMASK 2000) MAS-FORCE8

  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Półmaska Force 8 JSP z zaworkiem TYPHOON (zamiennik MAXIMASK 2000) z termoplastycznej gumy o wysokiej jakości. Gwarantuje ukształtowanie i dopasowanie do twarzy.
  Niski opór powietrza zapewnia zawór wydechowy TYPHOON.
  Czteropunktowe nagłowie w całości regulowane zapewnia szybkie wypinanie i umożliwia skuteczne dopasowanie.
  Elementy odblaskowe CR2 gwarantują że jest się lepiej widzialnym w środowisku o niskiej widoczności co zwiększa bezpieczeństwo pracy. półmaska bez filtrów / pochłaniaczy umożliwia ich odpowiednie dobranie w zależności od środowiska pracy i potrzeb. Szeroka gama pochłaniaczy i filtrów które współpracują z półmaską, chroniących użytkownika przed cząstkami stałymi, gazami, oparami gazów, umieszczonych po bokach co zmniejsza do minimum ograniczenie pola widzenia.
  Norma : EN 140.
  Kat. III

  Maska sprzedawana bez filtrów.

  Rozm.: M i L

  Najlepsza ochrona dróg oddechowych

  W tej kategorii znajdziecie Państwo produkty ochrony dróg oddechowych: półmaski i maski wielorazowefiltry i pochłaniacze odpowiednie do różnego rodzaju zagrożenia chemicznego, przeciwpyłowego. Poniżej przedstawiamy szeroką gamę masek jedno i wielorazowych, masek pełnotwarzowych, filtrów i pochłaniaczy do dopasowania w zależności od otoczenia pracy.

  W licznych gałęziach przemysłu – hutniczy, chemiczny, budowlany oraz warsztatach i laboratoriach występuje ryzyko zagrożenia zdrowia pracowników związane z ochroną dróg oddechowych. Zasady bezpieczeństwa i higieny pracy charakteryzują specjalizacje, które wyposażone muszą być w odpowiednie środki ochrony dróg oddechowych.
  Ważną dla życia pracownika narażonego na kontakt ze pyłami, szkodliwymi substancjami, gazami sprawą jest właściwa ochrona układu oddechowego.

  MAS-FORCE8M

  Opis

  Normy:
  EN140
  Kat. ochrony:
  III

  Specyficzne kody

  Powiązane produkty

  Inne produkty z tej kategorii