TAŚMY OSTRZEGAWCZE I INNE

TAŚMY OSTRZEGAWCZE I INNE

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji

Aktywne filtry

W tej kategorii znajdziecie Państwo taśmy ostrzegawcze, antypoślizgowe i nie tylko. Produkty dwukolorowe zabarwione są naprzemiennie – po to, by w łatwy sposób były dostrzegane przez człowieka. Stosuje się je tam, gdzie potrzebne jest wyodrębnienie strefy, obszaru lub jakiegokolwiek miejsca. Taśmy ostrzegawcze służą do oznaczania hal produkcyjnych, urządzeń lub maszyn. Samoprzylepne modele wykorzystywane są jako oznaczenia podłogowe.

Taśmy ostrzegawcze - jednostronne i dwustronne

Rolą oferowanych przez nas na tej stronie produktów jest odseparowanie miejsc niebezpiecznych, takich jak strefa zagrożenia wybuchem, roboty ziemne, niebezpieczeństwo porażenia prądem elektrycznym, prace na wysokościach itp. Taśmy ostrzegawcze stosowane są zarówno do znakowania poziomego, jak i pionowego. Oznaczane są nimi wystające elementy maszyn czy niebezpieczne elementy konstrukcyjne, wyznaczane szlaki komunikacyjne w halach lub budynkach użyteczności publicznej. Taśmy ostrzegawcze trzeba dobierać w zależności od natężenia ruchu. Im większe, tym bardziej wytrzymały, odporny na odklejanie model należy wybrać. W naszej hurtowni można znaleźć produkty o zróżnicowanej kolorystyce, m.in. czerwono-białe i czarno-żółte. Taśma ostrzegawcza wykonana jest z materiału odpornego na niekorzystne warunki atmosferyczne i cechuje się dużą łatwością w użytkowaniu. Oferujemy taśmy o długości 100 m, 200m, 500 m, w pudełkach, pełniących rolę podajnika.

Taśmy ostrzegawcze samoprzylepne

Bardzo dobra przyczepność naszych produktów czyni z nich wytrzymałe i trudne do usunięcia. Zastosowany w taśmach stabilny klej jest odpowiedni do niemal każdego podłoża i nie powoduje korozji. Dostępne w asortymencie naszej hurtowni taśmy ostrzegawcze są wodoodporne, niepodatne na ścieranie oraz działanie środków czyszczących. Poniżej znajdziecie Państwo produkty w różnych kolorach i wymiarach. Różnorodność naszego asortymentu na pewno pozwoli Państwu na znalezienie produktu, którego Państwo potrzebują.