Odzież ostrzegawcza

Odzież ostrzegawcza

Jest 71 produktów.

Pokazano 1-20 z 71 pozycji

Aktywne filtry

Odzież ostrzegawcza dostosowana do potrzeb

Wiedząc jak ważna w niektórych sytuacjach jest wysoka widoczność danej osoby, oferujemy szeroki wybór odzieży ostrzegawczej, która znajduje swoje zastosowanie przy różnego rodzaju pracach drogowych i nie tylko. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo szeroki wybór produktów tego typu – oferujemy m.in. robocze spodnie z pasami odblaskowymi lub te w całości wykonane z fluorescencyjnej tkaniny, ocieplane i lekkie kurtki, komplety przeciwdeszczowe, kamizelki, rękawice oraz wiele innych ubrań i akcesoriów.

Zapewniamy, że oferowana tutaj odzież ostrzegawcza wykonana została tylko z solidnych, trwałych materiałów, które zapewniają o wysokiej funkcjonalności produktów. Nasz bogato zróżnicowany asortyment, oferujący artykuły w różnych kolorach zadowoli nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Oferowana przez naszą hurtownię BHP odzież ostrzegawcza znajduje swe zastosowanie wszędzie tam, gdzie pracownik narażony jest na potrącenie przez wszelkiego rodzaju obiekty poruszające się po drogach przy ograniczonej widoczności. Mogą to być pojazdy, maszyny, wszelkiego rodzaju duży sprzęt budowlany bądź drogowy. Zdarza się, że prace w takich warunkach wykonywane są również na wysokości czy w kanałach. Zatem wszędzie tam gdzie występuje jakiekolwiek ryzyko dla bezpieczeństwa pracownika, niezbędnym jest zastosowanie odzieży ostrzegawczej i akcesoriów wyposażonych w ostrzegawcze elementy.

Ubrania robocze odblaskowe

Odzież ostrzegawcza znajduje swe zastosowanie w sytuacjach, w których obecność pracownika bądź osoby w jakikolwiek sposób uczestniczącej w zdarzeniu musi być wizualnie sygnalizowana o każdej porze dnia i nocy, zarówno w warunkach ograniczonego oświetlenia naturalnego, jak i oświetlenia sztucznego.

Oferujemy Państwu szeroki wybór odzieży ostrzegawczej, takiej jak: kurtki, kamizelki, bluzy, spodnie, bezrękawniki, czapki. Polecamy także zapoznanie się z ofertą dotyczącą każdego rodzaju wyposażenia ostrzegawczego bądź posiadającego ostrzegawcze elementy.

Czytaj więcej Zobacz mniej