Ubrania robocze

Ubrania robocze

Jest 14 produktów.

Pokazano 1-14 z 14 pozycji

Aktywne filtry

Trwałe i bezpieczne ubrania robocze

W tej kategorii znajdą Państwo ubrania robocze, bluzy i spodnie ochronne i robocze. Zapraszamy również po buty robocze zimowe, różne modele szeroki wybór. Dobór odpowiednich butów roboczych jest wyjątkowo ważny. Innego rodzaju buty robocze potrzebne będą w przemyśle lekkim, a innego tam gdzie istnieje niebezpieczeństwo urazów.

Szeroka gama dostępności pozwala na precyzyjny zakup. Zupełnie o innych parametrach mogą być często tak samo wyglądające buty robocze. Jedne będą olejoodporne inne natomiast elektrostatyczne. Wysokiej jakości towar spełnia często wiele wymogów i norm. Normy powinny być dostępne łącznie z zakupionym towarem.

Wyposażenie BHP dla każdego pracownika

Bezpieczeństwo, higiena i komfort w pracy to podstawa. Każdy pracodawca, ma zatem obowiązek przestrzegania przepisów oraz zapewnienia swoim pracownikom bezpieczeństwa, higieny i komfortu w miejscu pracy. Kluczową kwestią jest wyposażenie pracowników w odzież roboczą i ochronną. W przypadku ubrania roboczego jego celem jest zabezpieczenie przed możliwym zabrudzeniem bądź zniszczeniem własnej odzieży. Odzież ochronna zabezpiecza przed urazami. Wpływ na jakość wykonywanej pracy zależy również od komfortu pracy, a komfort od tego w jakie robocze i ochronne ubranie wyposażony zostanie pracownik. Oferujemy Państwu odzież wykonaną z wytrzymałych tkanin, zapewniających jak największą wygodę, jak również bezpieczeństwo.
Dobór odzieży ochronnej i roboczej BHP zależy od warunków w jakich wykonywana będzie praca. Polecamy produkty dedykowane konkretnym zawodom, posiadające określone właściwości. Do wyboru macie Państwo odzież roboczą na każdą porę roku oraz na każde warunki panujące wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia.

Wszystkie oferowane przez nas produkty z tej jak i innych kategorii charakteryzuje najwyższa jakość materiałów, trwałość oraz estetyka wykonania.

Czytaj więcej Zobacz mniej