Kategorie

Filtruj produkty

Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej
Kolor
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Ubrania robocze 

Trwałe i bezpieczne ubrania robocze

W tej kategorii znajdą Państwo ubrania robocze, bluzy i spodnie ochronne i robocze. Zapraszamy również po buty robocze zimowe, różne modele szeroki wybór. Dobór odpowiednich butów roboczych jest wyjątkowo ważny. Innego rodzaju buty robocze potrzebne będą w przemyśle lekkim, a innego tam gdzie istnieje niebezpieczeństwo urazów.

Szeroka gama dostępności pozwala na precyzyjny zakup. Zupełnie o innych parametrach mogą być często tak samo wyglądające buty robocze. Jedne będą olejoodporne inne natomiast elektrostatyczne. Wysokiej jakości towar spełnia często wiele wymogów i norm. Normy powinny być dostępne łącznie z zakupionym towarem.

Wyposażenie BHP dla każdego pracownika

Bezpieczeństwo, higiena i komfort w pracy to podstawa. Każdy pracodawca, ma zatem obowiązek przestrzegania przepisów oraz zapewnienia swoim pracownikom bezpieczeństwa, higieny i komfortu w miejscu pracy. Kluczową kwestią jest wyposażenie pracowników w odzież roboczą i ochronną. W przypadku ubrania roboczego jego celem jest zabezpieczenie przed możliwym zabrudzeniem bądź zniszczeniem własnej odzieży. Odzież ochronna zabezpiecza przed urazami. Wpływ na jakość wykonywanej pracy zależy również od komfortu pracy, a komfort od tego w jakie robocze i ochronne ubranie wyposażony zostanie pracownik. Oferujemy Państwu odzież wykonaną z wytrzymałych tkanin, zapewniających jak największą wygodę, jak również bezpieczeństwo.
Dobór odzieży ochronnej i roboczej BHP zależy od warunków w jakich wykonywana będzie praca. Polecamy produkty dedykowane konkretnym zawodom, posiadające określone właściwości. Do wyboru macie Państwo odzież roboczą na każdą porę roku oraz na każde warunki panujące wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczenia.

Wszystkie oferowane przez nas produkty z tej jak i innych kategorii charakteryzuje najwyższa jakość materiałów, trwałość oraz estetyka wykonania.

Czytaj więcej Zobacz mniej

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki