Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Spawalnicze

Spawalnicze

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji

Aktywne filtry

Rękawice spawalnicze skórzane - skuteczna ochrona

Rękawice spawalnicze niezbędne do pracy przy ochronie przed gorącymi czynnikami termicznymi. Nadają się do zastosowań w branży min.: - hutnictwie, np. przy produkcji żelaza, stali, metali kolorowych, - w przemyśle mechanicznym, w którym wykonuje się np. cięcie metali na gorąco, zgrzewanie, - w odlewniach, np. przy wykonywaniu odlewów z metali, stopów metali, - w przemyśle ceramicznym i szklarskim,spawanie, koksownie, - w przemyśle chemicznym, - straż pożarna itp.  

Rękawice spawalnicze mogą być wykonane z różnych gatunków skór: bydlęcej, koziej, wołowej.
Stanowią najlepszy sposób na ochronę zarówno dłoni jak i nadgarstków w trakcie spawania.
Ich pierwszorzędna jakość dodatnio wpływa na pracę w najtrudniejszych warunkach, takich jak bardzo wysokie temperatury, iskry, ogień, rozpryski stopionego metalu, urazy mechaniczne.

Ubranie spawalnicze do niebezpiecznych warunków

Rękawice spawalnicze przeznaczone do tak szczególnych i niebezpiecznych warunków pracy, oprócz bardzo dobrej jakości skóry, zabezpieczone są specjalnymi wykończeniami, gilzami zapobiegającymi przypalanie szwów. Szyte są trudno palnymi nićmi i wzmacniane dodatkowymi kawałkami skóry.  Dzięki takie konstrukcji sprawdzają się dodatkowo w budownictwie i przemyśle ciężkim oraz wszędzie tam gdzie niezbędna jest tego typu ochrona dłoni oraz nadgarstków.

Oferujemy rękawice spawalnicze pozwalające na zachowanie wymaganej podczas pracy zręczności, doskonale zabezpieczone przed zagrożeniami zarówno termicznymi, jak również mechanicznymi. Wszystkie one posiadają odpowiednie atesty i spełniają przypisane im normy.
 

Czytaj więcej Zobacz mniej