Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

Odzież jednorazowa

Odzież jednorazowa

Jest 63 produktów.

Pokazano 1-20 z 63 pozycji

Aktywne filtry

Odzież jednorazowa - ochronna i medyczna

W przemyśle spożywczym, laboratoriach oraz szpitalach bardzo dużym powodzeniem cieszą się ubrania jednorazowe, wykonane z flizeliny lub z polipropylenu. Zaliczamy do nich: czepki, maseczki, fartuchy, ochraniacze na obuwie i nie tylko. Odzież jednorazowa chroni przed zabrudzeniem, zapewnia bezpieczeństwo i podnosi poziom higieny w miejscu pracy. Korzystają z niej nie tylko pracownicy służby zdrowia, ale też malarze, piekarze, osoby zatrudnione przy wypalaniu cegieł, produkcji szkła lub materiałów budowlanych.

Lekkie ubrania jednorazowe z folii i polipropylenu

W szerokiej ofercie naszej hurtowni dostępna jest odzież jednorazowa, wykonana z folii, propylenu oraz z materiału Tychem ®, chroniącego przed cząstkami radioaktywnymi i zagrożeniem biologicznym. Lekkie wykonanie i, co za tym idzie – niska cena powodują, że produkty te są coraz chętniej używane, jak sprzęt wielorazowego użytku. Ubrania jednorazowe to m.in. foliowe, zapinane na napy lub troki fartuchy z długim rękawem. Są lekkie, a zarazem wytrzymałe. Wykonane z polipropylenu modele przepuszczają powietrze, zapewniając komfort i skuteczną ochronę. Odzież jednorazowa to także płaszcze przeciwdeszczowe, zabezpieczające przed wilgocią i doskonałe do pracy w niesprzyjających warunkach atmosferycznych. W naszym sklepie oferujemy Państwu szeroki wybór wszystkich tych produktów. Jesteśmy przekonani, że proponowany przez nas foliowy, ochronny kombinezon jednorazowy i inne artykuły to gwarancja zadowolenia.

Dobre fartuchy i kombinezony foliowe

W bogatym asortymencie naszej hurtowni znajdują się ubrania jednorazowe różnego typu, w tym także foliowe. Dostępne są one w rozmaitych rozmiarach, a nierzadko także i kolorach. Różnorodność naszych produktów i ich krojów sprawia, że każdy będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ubrań, obuwia i akcesoriów BHP.