Kategorie

Filtruj produkty

Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej
Kolor
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Kombinezony wielorazowe 

Kombinezon wielorazowy - dla kogo?

Jednoczęściowe kombinezony robocze - są jedną z form ubrania roboczego. Stanowią one jednoczęściową ochronę bezpośrednią pracownika. W miejscu pracy gdzie temperatura jest niska idealnym rozwiązaniem są kombinezony robocze ocieplane.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą kombinezonów roboczych wielorazowego użytku, mogących mieć zastosowanie w licznych branżach oraz w różnych warunkach użytkowania.

Znajdują swe zastosowanie zarówno w warunkach zimna – chłodnie, jak i gorąca – huty. Przeznaczone w przemyśle spożywczych i chłodniczym, w warsztatach samochodowych i lakierniach, w przemyśle chemicznym, fotograficznym i laboratoriach. Idealnie sprawdzają się przy czyszczeniu obiektów przemysłowych, w zakładach wodociągowo-kanalizacyjnych, przy instalacjach petrochemicznych. Stosowany do pracy takich jak: prace podziemne, koleje, budowa i konserwacja dróg, górnictwo, porty i lotniska lub prace do segregacji odpadów.

Najlepsza odzież wielokrotnego użytku

Kombinezony oraz akcesoria im niezbędne przy zagrożeniach biologicznych czy chemicznych stanowią nieodzowny element odzieży ochronnej. Posiadają odpowiednie zabezpieczenia, spełniają wymagania przypisanych im norm.

Tam, gdzie obowiązują wymagania w zakresie intensywnej widzialności, ażeby zapewnić pracownikom bezpieczeństwo polecamy kombinezony zgodne z wymogami intensywnej widzialności.

Czytaj więcej Zobacz mniej

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki