Kategorie

Filtruj produkty

Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej
Kolor
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Akcesoria 

Jakie akcesoria do kasków wybrać?

Kaski ochronne to podstawowa ochrona głowy. W zależności od wykonywanej pracy proponujemy państwu szereg akcesoriów uzupełniających. Znajdują się tu: okulary ochronne doczepiane do kasku, ochronniki słuchu mocowane do hełmów ochronnych, osłona twarzy siatkowa, z tworzywa, ochrona karku i szyi. Asortyment ten pozwoli na precyzyjną ochronę pracownika przed konkretnymi zagrożeniami w danym miejscu pracy.

Aby głowa, kark czy twarz podczas wykonywania wszelkich prac, choćby budowlanych, remontowych czy serwisowych podlegała szczególnej ochronie nie zawsze wystarczy nałożenie kasku. Prace wysokościowe, podziemne, jak i każde wykonywane na zewnątrz, jak i wewnątrz wymagają indywidualnej ochrony. Szczególnie istotna jest ochrona głowy, gdyż wypadki w trakcie, których to właśnie ona ulega bezpośredniemu zagrożeniu są w wysokim stopniu wypadkami śmiertelnymi lub powodującymi trwały uszczerbek na zdrowiu.

Zadbaj o dobrą ochronę głowy

W wielu przypadkach, to nie sam kask stanowi o bezpieczeństwie, ale kask wyposażony w dodatkowe elementy. Dopiero akcesoria tworzące wraz z nim integralną całość zapewniającą bezpieczeństwo pracy. Proponowana przez nas szeroka gama akcesoriów np. mocowań pozwoli na osadzenie kasku bez ryzyka zsunięcia się go z głowy. Specjalne pasy zapewniają amortyzację. Ochrona twarzy zapewni doskonałą stabilność i wytrzymałość dzięki optymalnej konstrukcji. Nahełmowy ochronnik słuchu maksymalnie stłumi dźwięki.

Z bogatą ofertą hełmów i przynależnych akcesoriów zapoznać należy się w odpowiedniej zakładce tematycznej.

Czytaj więcej Zobacz mniej

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki