Kategorie

Filtruj produkty

Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej
Kolor
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Wodery / spodniobuty 

Do wykonywania robót w szczególnie wilgotnym miejscu, takim jak: kanały, nadbrzeża, przemysł rybny, idealnym rozwiązaniem są wodery lub spodniobuty. Często nie wystarczają kalosze lub gumofilce. Specyfika tych stanowisk wymaga ochrony odzieży przed zamoczeniem, bryzgami tłuszczu lub innych substancji. 


Wodery lub spodniobuty znajdują również swe zastosowanie pasjonatów wędkarstwa. Zarówno w pracy zawodowej, jak i w wędkarstwie oddychające wodery – spodniobuty przyniosą komfort użytkowania. W trakcie upałów, opadów deszczu, zimowej aury, dosłownie w każdych warunkach atmosferycznych ta kategoria obuwia ochronnego i roboczego spełniać będzie oczekiwania nabywcy. Zapewnienie odpowiedniego komfortu termicznego stanowi podstawową kwestię, o którą trzeba zadbać przy zakupie spodniobutów. Niezależnie od właściwości termicznych lub oddychających, jakie zapewnić nam mają ubrania wykonane z nowoczesnych materiałów, wiele z nich gwarantować ma nam też wodoodporność i możliwość wejścia do wody, niedostępnego brzegu, kanałów i wszędzie tam gdzie środowisko wodne tego wymaga.
Dostępne w naszej ofercie wodery/spodniobuty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, zapewniających wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania. O wyborze produktu decydować musi jego jakość i przeznaczenie.
Czytaj więcej Zobacz mniej

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki