Kategorie

Filtruj produkty

Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej
Kolor
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Wodery / spodniobuty 

Spodniobuty wędkarskie i robocze

Do wykonywania robót w szczególnie wilgotnym miejscu, takim jak: kanały, nadbrzeża, przemysł rybny, idealnym rozwiązaniem są wodery lub spodniobuty. Często nie wystarczają kalosze lub gumofilce. Specyfika tych stanowisk wymaga ochrony odzieży przed zamoczeniem, bryzgami tłuszczu lub innych substancji.

Wodery - najlepsze buty do brodzenia

Wodery lub spodniobuty znajdują również swe zastosowanie pasjonatów wędkarstwa. Zarówno w pracy zawodowej, jak i w wędkarstwie oddychające wodery – spodniobuty przyniosą komfort użytkowania. W trakcie upałów, opadów deszczu, zimowej aury, dosłownie w każdych warunkach atmosferycznych ta kategoria obuwia ochronnego i roboczego spełniać będzie oczekiwania nabywcy. Zapewnienie odpowiedniego komfortu termicznego stanowi podstawową kwestię, o którą trzeba zadbać przy zakupie spodniobutów. Niezależnie od właściwości termicznych lub oddychających, jakie zapewnić nam mają ubrania wykonane z nowoczesnych materiałów, wiele z nich gwarantować ma nam też wodoodporność i możliwość wejścia do wody, niedostępnego brzegu, kanałów i wszędzie tam gdzie środowisko wodne tego wymaga.
Dostępne w naszej ofercie wodery/spodniobuty wykonane są z wysokiej jakości materiałów, zapewniających wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania. O wyborze produktu decydować musi jego jakość i przeznaczenie.
Czytaj więcej Zobacz mniej

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki