Kategorie

Filtruj produkty

Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej
Kolor
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Osłony twarzy / przyłbice 

Osłony twarzy - hełmy i nakrycia głowy

Osobnym sprzętem ochrony indywidualnej jest osłona twarzy. Może być stosowana sama, jak i z okularami ochronnymi oraz montowana do hełmów ochronnych. Osłania ona całą twarz dzięki czemu skutecznie chroni przed rozbryzgami, wiórami czy opiłkami. Może być stosowana jako sprzęt uzupełniający do półmasek.

Przeciwodpryskowa osłona twarzy stanowi idealną ochronę przed różnego rodzaju  zagrożeniami mechanicznymi. Oferujemy szerokie spektrum modeli, co pozwoli wybrać odpowiednie z nich, w zależności od potrzeb branżowych i konkretnych stanowisk pracy.

Przyłbice spawalnicze do profesjonalnych zastosowań

Skala użyteczności, właściwości i zabezpieczeń przyłbic jest bardzo duża. Osłona twarzy zabezpiecza przy lżejszych pracach, co oznacza, iż niezastąpiona jest w leśnictwie, ogrodnictwie i pracach instalacyjnych. Największym jednak powodzeniem cieszą się osłony twarzy i przyłbice spawalnicze. Każdy model posiada indywidualny opis oraz wyróżnia się znakomitą jakością. Atrakcyjna cena stanowi kolejny atut naszej bogatej oferty.  
Oferowane przez nas modele zapewniają bezpieczeństwo oraz komfort i higienę pracy, gdyż sprawdzają się wszędzie tam gdzie niezbędna jest optymalna ochrona twarzy. Posiadane przez nas modele sprzyjają pracy zarówno w niskich, jak i wysokich temperaturach. Wykonane są z lekkich i wytrzymałych materiałów. Nasze osłony stanowią idealne uzupełnienie do kasków, czy hełmów.

Osłony twarzy chronią całą twarz. Duża powierzchnia ochronna zmniejsza prawdopodobieństwo przeniknięcia niebezpiecznych rozbryzgów cieczy. Osłony twarzy stosować można dodatkowo  wraz z okularami, goglami oraz z wybranym sprzętem służącym do ochrony układu oddechowego.

Czytaj więcej Zobacz mniej

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki