Kategorie

Filtruj produkty

Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej
Kolor
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Gogle ochronne 

Okulary ochronne do pracy w trudnych warunkach

W miejscach gdzie oczy są szczególnie narażone na niebezpieczeństwo, czasami nie wystarczą okulary zabezpieczające je przed odłamkami, czy też zanieczyszczeniami. Dlatego w naszej ofercie posiadamy również gogle ochronne. Zapewniają dużo lepsze zabezpieczenie wzroku, dzięki ścisłemu przyleganiu do twarzy. Przy tym są komfortowe w noszeniu, nawet przez wiele godzin.

Gogle ochronne - ochrona oczu i twarzy

Dzięki różnorodności konstrukcji wentylacji, można precyzyjnie dopasować typ gogli ochronnych do stanowiska pracy i zagrożenia, jakie ze sobą niesie. Niektóre modele mogą być stosowane również jako bariera przed czynnikami biologicznymi oraz chemicznymi. Gogle ochronne zapewniają bezpieczeństwo podczas pracy ze szkodliwymi substancjami chemicznymi w laboratorium. Chronią także oczy osób zajmujących się obróbką drewna, tworzyw sztucznych i metali, pracujących w budownictwie, rolnictwie bądź przemyśle spożywczym. Wykorzystywane są wszędzie tam, gdzie istnieje ryzyko uszkodzenia wzroku. Gogle ochronne zostały wyposażone w specjalną powłokę, dzięki czemu nie parują i nie ograniczają widoczności. Elastyczna gumka umożliwia odpowiednie dopasowanie gogli i czyni je wygodnymi. Solidna szybka posiada dużą odporność na zarysowania i uszkodzenia. Dostępne w naszej hurtowni gogle ochronne wyróżniają się dużą trwałością, a utrzymanie ich w czystości nie stanowi żadnego problemu.

Nowoczesne gogle ochronne – duża różnorodność dostępnych modeli

Wybór chroniących wzrok gogli w naszej ofercie jest niezwykle bogaty. Znajdziemy tutaj modele z uszczelnieniem, wentylacją, filtrem UV, okrągłe, prostokątne, nahełmowe i z panoramiczną szybką. Gogle ochronne są funkcjonalne i estetyczne. Do ich zalet należy także atrakcyjny, nowoczesny design. W naszym sklepie internetowym udostępniamy również rozwiązania dla spawaczy, posiadające okrągłe bądź prostokątne szybki. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki