Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Kolor

Kolor

Kombinezony jednorazowe

Kombinezony jednorazowe

Jest 36 produktów.

Pokazano 1-20 z 36 pozycji

Aktywne filtry

Kombinezony robocze jednorazowe - dla kogo?

Ten dział poświęcony jest szerokiej gamie ochrony osobistej jakie stanowi jednoczęściowy kombinezon jednorazowego użytku chemoodporne, fizelinowe, oraz wykonane z PCV. Są one idealnym rozwiązaniem w miejscach gdzie ubranie pracownika narażone jest na szczególne zabrudzenie. Doskonale sprawdzają się dla malarzy. Dodatkową ofertę stanowią kombinezony chroniące przed zagrożeniem biologicznym z tkaniny TYVEK®kombinezony antystatyczne czy wodoodporne.

Uniwersalne kombinezony jednorazowego użytku

Kombinezony jednorazowe to środki ochrony indywidualnej, pozwalające na bezpieczną pracę. Jednorazowe kombinezony to bardzo higieniczny wariant odzieży roboczej. Idealnie sprawdzają się w przemyśle spożywczym, gabinetach medycznych i kosmetycznych oraz laboratoriach. Jednorazowa odzież, w tym kombinezony wykonane są z wysokiej jakości materiałów, chronią przed cząstkami cieczy i pyłu oraz silnie rozpylonymi substancjami chemicznymi, a także cieczami i tłuszczami. Oferowane przez nas jednorazowe kombinezony ochronne doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie liczy się czystość oraz higiena. Gwarantują skuteczne zabezpieczenie przed zanieczyszczeniem czy zamoczeniem.  

W wersjach, gdzie nie występuje kaptur sięgnąć można po dodatkowe akcesoria jednorazowe w postaci czepków i czapek. Odzież tą uzupełnić również można o jednorazowe rękawiczki, ochraniacze na obuwie oraz inne, niekoniecznie jednorazowe artykuły BHP – dostępne w naszej hurtowni. Szczególnie serdecznie polecamy produkty z tkaniny TYVEK®. Ich doskonała jakość daje gwarancję bezpiecznej i higienicznej pracy oraz zabezpieczenie przed substancjami chemicznymi i promieniotwórczymi cząstkami stałymi.

Czytaj więcej Zobacz mniej