Kurtki robocze / bluzy

Kurtki robocze / bluzy

Jest 160 produktów.

Pokazano 1-20 z 160 pozycji

Aktywne filtry

Odzież wierzchnia - kurtki i bluzy robocze

W tej kategorii znajdziecie Państwo kurtki robocze letnie oraz ocieplane z możliwością dopasowania do spodni roboczych, kurtki wielorakiego zastosowania z odpinanymi rękawami, jako kurtki przeciwdeszczowe, kurtki letnie do ochrony podstawowej, kurtki softshellowe oraz bluzy robocze, polarowe. Kurtka SOFTSHELL idealnie nadaje się przy aktywności w czasie umiarkowanej pogody.

W bogatym asortymencie odzieży ochronnej i roboczej na szczególną uwagę zasługują produkty z kategorii kurtek i bluz roboczych. Jest to tak bogaty dział, że każdy pracodawca, bądź osoba odpowiedzialna w firmie za zakupy w zakresie BHP, jak również użytkownik indywidualny znajdą w nim coś dla siebie. Zapewnimy kurtki i bluzy niezbędne we wszystkich branżach i przedsiębiorstwach. Gwarantujemy produkty wysokiej jakości dla pracowników branży mechanicznej, transportowej, serwisowej oraz przemysłu.

Ubrania robocze ocieplane - na każdy sezon

Różnorodność wynika z potrzeb, przygotowani zatem jesteśmy do ich spełniania. Dział ten dzieli się na liczne grupy i podgrup. Drogi Kliencie znajdziesz zatem u nas kurtki na każdy sezon, w bogatej kolorystyce i tabeli rozmiarów. Przystosowane do pracy wewnątrz oraz na zewnątrz, gdzie niezbędnym dla bezpieczeństwa są elementy odblaskowe. Odzież ta posiada różnego rodzaju elementy przydatne w użytkowani, jak kieszenie, kaptur, wykończenie oraz zabezpieczenia ochronne.

Chcemy, aby każdy znalazł spośród oferty kurtek i bluz roboczych, odzież dzięki, której dobrze będzie się czuł w miejscu pracy.

Czytaj więcej Zobacz mniej