Kategorie

OGRIFOX

OGRIFOX

Rękawice Ogrifox - ochrona dla każdego


W trakcie prac ze szkodliwymi substancjami lub narzędziami o ostrych krawędziach, dobrze będzie w odpowiedni sposób zabezpieczyć dłonie. Doskonale posłużą do tego dostępne w naszej ofercie rękawice Ogrifox. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy warianty o różnorodnej konstrukcji i zastosowaniu.


Zadbaj o swoje dłonie z ochronnymi rękawicami Ogrifox


Modele powleczone warstwą kauczuku lub lateksu doskonale zapobiegać będą skaleczeniom i otarciom, a także poprawią chwyt, dzięki czemu trzymane w ręku przedmioty nie będą się z niej wyślizgiwać. Gumowe dedykowane są pracom porządkowym. Ich powierzchnia odporna jest na działanie chemikaliów, dlatego świetnie chronią one wrażliwą skórę. W kategorii tej nie zabrakło również klasycznych modeli z bawełny, które rozgrzeją dłonie podczas prac w niskich temperaturach.


Ogrifox to renomowany producent rękawic ochronnych z wieloletnim doświadczeniem, który korzysta wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Wyroby tej marki sprawdzają się nie tylko w domowym użytku, ale również polecane są przez profesjonalistów.

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki