Marka OGRIFOX

Rękawice Ogrifox - ochrona dla każdego

W trakcie prac ze szkodliwymi substancjami lub narzędziami o ostrych krawędziach, dobrze będzie w odpowiedni sposób zabezpieczyć dłonie. Doskonale posłużą do tego dostępne w naszej ofercie rękawice Ogrifox. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy warianty o różnorodnej konstrukcji i zastosowaniu.

Zadbaj o swoje dłonie z ochronnymi rękawicami Ogrifox

Modele powleczone warstwą kauczuku lub lateksu doskonale zapobiegać będą skaleczeniom i otarciom, a także poprawią chwyt, dzięki czemu trzymane w ręku przedmioty nie będą się z niej wyślizgiwać. Gumowe dedykowane są pracom porządkowym. Ich powierzchnia odporna jest na działanie chemikaliów, dlatego świetnie chronią one wrażliwą skórę. W kategorii tej nie zabrakło również klasycznych modeli z bawełny, które rozgrzeją dłonie podczas prac w niskich temperaturach.

Ogrifox to renomowany producent rękawic ochronnych z wieloletnim doświadczeniem, który korzysta wyłącznie z wysokiej jakości materiałów. Wyroby tej marki sprawdzają się nie tylko w domowym użytku, ale również polecane są przez profesjonalistów.

Jest 62 produktów.

Pokazano 1-20 z 62 pozycji