Kategorie

Filtruj produkty

Odzież robocza i ochronna 

Odzież robocza BHP to podstawowy środek ochrony bezpośredniej. Jej szerokie zastosowanie podzieliła ta gama artykułów na: bluzy, kombinezony ochronne, spodnie ogrodniczki, spodnie ochronne itp. W zależności od zastosowania chroni przed: różnego rodzaju urazami ciała, zabrudzeniem, okaleczeniami, wilgocią, bakteriami,itp. Wybór odzieży ochronnej jest zalecany indywidualnie i zależy od wykonywanej pracy. Znajduje zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu. Niezbędna przy obecnej technologii ale również estetycznie wyglądająca. Mamy do zaoferowania odzież roboczą BHP najwyższej jakości materiałów, która będzie Państwu służyć posiadające certyfikaty.

Zachowanie komfortu i bezpieczeństwa podczas pracy to podstawa, dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa bardzo szeroki asortyment odzieży roboczej, na którą składają się ubrania letnie zimowe, dopasowane do różnych rodzajów wykonywanych na co dzień zadań. Wszystkie wyroby zostały zaprojektowane i wykonane przez renomowanych producentów, a wykorzystanie z ich tworzeniu najlepszych materiałów oraz nowoczesnych krojów sprawiło, że są bardzo odporne na uszkodzenia i działanie warunków atmosferycznych. Odzież robocza, w którą można się u nas zaopatrzyć to m.in.:

  • koszule, t-shitr, bluzy
  • kurtki i płaszcze,
  • kombinezony, fartuchy oraz ubrania jednorazowe,
  • czapki i rękawice,
  • spodnie oraz spódnice robocze.

Są to wyroby bardzo funkcjonalne, które posiadają odpowiednie właściwości ochronne i wykonane zostały według wymogów BHP. Oprócz funkcji zabezpieczającej dają także oczekiwany komfort i swobodę ruchów podczas wykonywania poszczególnych zadań. Polecamy zarówno produkty uniwersalne, do różnych zastosowań, jak też specjalistyczne, np. fartuchy laboratoryjne, kombinezony malarskie czy kurtki zimowe z pasami odblaskowymi.

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki