Odzież robocza i ochronna

Odzież robocza i ochronna

Jest 519 produktów.

Pokazano 1-20 z 519 pozycji

Aktywne filtry

Odzież BHP dopasowana do potrzeb

Odzież robocza BHP to podstawowy środek ochrony bezpośredniej. Jej szerokie zastosowanie podzieliła ta gama artykułów na: bluzy, kombinezony ochronne, spodnie ogrodniczki, spodnie ochronne itp. W zależności od zastosowania chroni przed: różnego rodzaju urazami ciała, zabrudzeniem, okaleczeniami, wilgocią, bakteriami,itp. Wybór odzieży ochronnej jest zalecany indywidualnie i zależy od wykonywanej pracy. Znajduje zastosowanie we wszystkich gałęziach przemysłu. Niezbędna przy obecnej technologii ale również estetycznie wyglądająca. Mamy do zaoferowania odzież roboczą BHP najwyższej jakości materiałów, która będzie Państwu służyć posiadające certyfikaty.

Szeroki asortyment ubrań roboczych

Zachowanie komfortu i bezpieczeństwa podczas pracy to podstawa, dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa bardzo szeroki asortyment odzieży roboczej, na którą składają się ubrania letnie zimowe, dopasowane do różnych rodzajów wykonywanych na co dzień zadań. Wszystkie wyroby zostały zaprojektowane i wykonane przez renomowanych producentów, a wykorzystanie z ich tworzeniu najlepszych materiałów oraz nowoczesnych krojów sprawiło, że są bardzo odporne na uszkodzenia i działanie warunków atmosferycznych. Odzież robocza, w którą można się u nas zaopatrzyć to m.in.:

  • koszule, t-shirty, bluzy
  • kurtki i płaszcze,
  • kombinezony, fartuchy oraz ubrania jednorazowe,
  • czapki i rękawice,
  • spodnie oraz spódnice robocze.

Są to wyroby bardzo funkcjonalne, które posiadają odpowiednie właściwości ochronne i wykonane zostały według wymogów BHP. Oprócz funkcji zabezpieczającej dają także oczekiwany komfort i swobodę ruchów podczas wykonywania poszczególnych zadań. Polecamy zarówno produkty uniwersalne, do różnych zastosowań, jak też specjalistyczne, np. fartuchy laboratoryjne, kombinezony malarskie czy kurtki zimowe z pasami odblaskowymi.

Obecnie standardy pracy nawet w największych fabrykach ulegają znacznej poprawie. Bardzo trudno odnaleźć przypadki, gdzie odzież ochronna BHP nie ma zastosowania. Pracownicy są w nią wyposażeni, a jej rodzaj zależy oczywiście od wykonywanej przez nich pracy. Może ona bowiem chronić ich przed brudem, okaleczeniami, ale i także bakteriami. Z tego też powodu ważne jest, aby dla swoich pracowników wybierać odpowiednią garderobę – to ona zapewnia im komfort i bezpieczeństwo.

Odzież robocza BHP to także bardzo istotna kwestia chociażby na placach budowy. Pracownicy powinni posiadać odpowiednie obuwie, rękawice oraz przede wszystkim właśnie ubrania robocze BHP. Idealnie dobrana garderoba nie może krępować ich ruchów, lecz umożliwiać normalne poruszanie się. Dodatkowo, jeśli praca odbywa się na dworze w chłodnym sezonie, odzież musi być odpowiednio ocieplona, tak aby pracownicy nie tracili cennej energii przez wychładzanie organizmu. Z tych też powodów pracodawcy powinno jak najbardziej zależeć na tym, aby jego pracownicy czuli się bezpiecznie, komfortowo i wygodnie.

Czytaj więcej Zobacz mniej