Marka MCR Safety

MCR Safety to ponad czterdzieści lat doświadczenia jako lider w dziedzinie środków ochrony osobistej (PPE). Spółkę specjalizującą się w produkcji odzieży roboczej i akcesoriów bhp, tworzą trzy firmy: Memphis Glove – rękawice robocze, Crews Glasses – okulary ochronne, River City Garment – odzież robocza. Każda z firm odpowiedzialna jest za inny segment  środków ochrony osobistej. Specjaliści ds. Bezpieczeństwa angażowani są do bezpośredniego kontaktu w miejsca pracy w przemyśle. MCR Safety stale rozszerza program ochrony 360 °, demonstruje produkty i zapewnia szkolenia.
Główna siedziba MCR Safety znajduje się w Memphis w stanie Tennessee – USA, a produkty firmy znane są na całym świecie i cieszą się ogromnym uznaniem.
Memphis Glove. To oferta w segmencie ochrony rąk. Obejmuje cięcie, przebicie, ścieranie, rozdarcie, ciepło lub zimno. Firma wykorzystuje najnowsze technologie, aby zapewnić najbezpieczniejsze rozwiązania i potrzeby w zakresie ochrony dłoni.
Crews Glasses. To oferta okularów ochronnych dla najbardziej wymagających. MCR Safety zaprojektował niezwykle stylowe okulary ochronne. Zapewniają one nie tylko bezpieczeństwo, ale także dobry wgląd podczas wykonywania pracy. Dzięki szerokiemu wyborowi kolorów ramek i kolorów soczewek znaleźć można tu odpowiednią parę do każdej aplikacji.
River City Garment.  Linia odzieży MCR Safety w ciągu ostatnich kilku lat urosła ogromnie. Zawiera teraz MCR Safety's FR Gear, z materiałami Max Comfort ™. Odzież ta bez wątpienia będzie, zatem jednym z najbardziej komfortowych narzędzi odzieży ochronnej, jak i wysokiej jakości odzieży spawalniczej.

MCR Safety to ochrona bezpieczeństwo i styl w każdym z trzech segmentów: rękawice robocze, okulary ochronne, odzież robocza.

Jest 9 produktów.

Pokazano 1-9 z 9 pozycji