Kategorie

POLLENA

POLLENA

Smary, oleje oraz farby mogą pozostawiać na skórze zabrudzenia, których nie uda się zmyć przy użyciu standardowych detergentów. W ich usunięciu pomóc mogą wydajne pasty do rąk oraz mydła BHP marki POLLENA Ostrzeszów. Posiadają one sprawdzony i skuteczny skład, dlatego doskonale radzą sobie z nawet najbardziej uporczywymi zanieczyszczeniami, jednocześnie są w pełni bezpieczne dla dłoni i nie powodują podrażnień. Dzięki zawartości gliceryny prezentowane detergenty zadbają również o optymalne nawilżenie skóry.


Pasty i mydła BHP Pollena Ostrzeszów - skuteczność i wygoda stosowania


Aby usunąć zabrudzenia, wystarczy niewielką ilość preparatu rozprowadzić na rękach, energicznie je pocierając. Skoncentrowana formuła, wzbogacona ścierniwem skutecznie zmywa nawet zaschnięte i tłuste plamy. Wartą podkreślenia zaletą jest również fakt, iż środki czystości posiadają neutralny zapach.


POLLENA Ostrzeszów to krajowy producent past BHP oraz mydeł przemysłowych, który może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem. Prezentowane w naszej ofercie detergenty doskonale sprawdzą się w warsztatach samochodowych, fabrykach oraz laboratoriach.

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki