Marka Merida

Istniejąca od 1992 roku Merida jest niekwestionowanym liderem na rynku urządzeń i środków higieny. Firma Merida dba o wyposażenie toalet publicznych, jest wiodącym producentem i dystrybutorem środków czystości i sprzętu do sprzątania. Dostarcza odbiorcom wysokiej jakości rozwiązania w przystępnych cenach.

Oferta firmy Merida obejmuje bogatą bazę towarów i szeroki asortyment, a w nim: ręczniki papierowe, papier toaletowy, mydło w płynie, suszarki do rąk, worki na odpady, kosze na śmieci, kosze do segregacji odpadów, akcesoria łazienkowe, wśród nich: dozowniki, pojemniki, uchwyty, stojaki, szczotki toaletowe. W ofercie Meridy znajdują się także wyszukane stylistyczne kolekcje.

Merida zaopatruje kontrahentów z kraju i zagranicy. Przedstawiciele firmy dbają o każdy szczegół i dostosowują ofertę do indywidualnych potrzeb klientów. Merida zapewnia wysokiej jakości artykuły zaopatrując: firmy sprzątające, centra handlowe, stacje benzynowe, punkty gastronomiczne, szpitale, szkoły, gabinety usługowe, urzędy. Odbiorcą Meridy są firmy i osoby indywidualne, które cenią sobie wysoką jakość produktu i estetykę.

Rzetelną obsługę i ciągłość dostaw gwarantują własne zakłady produkcyjne, nowoczesne centrum logistyczne w miejscowości Tyniec Mały i imponująca flota samochodowa.
Od początku działalności Merida stawiała na rozwój osobisty i rozbudowę firmy, dbając zarówno o swoich pracowników, jak i odbiorców. Jest prężnym i rzetelnym partnerem. Idzie z duchem czasu, obserwując dynamicznie rozwijający się rynek i podążając za potrzebami coraz bardziej wymagającego klienta.
Dbając o atrakcyjność oferowanych produktów oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Merida stale poszerza swoją ofertę.

Jest 19 produktów.

Pokazano 1-19 z 19 pozycji