Kategorie

Merida

Merida

Istniejąca od 1992 roku Merida jest niekwestionowanym liderem na rynku urządzeń i środków higieny. Firma Merida dba o wyposażenie toalet publicznych, jest wiodącym producentem i dystrybutorem środków czystości i sprzętu do sprzątania. Dostarcza odbiorcom wysokiej jakości rozwiązania w przystępnych cenach.


Oferta firmy Merida obejmuje bogatą bazę towarów i szeroki asortyment, a w nim: ręczniki papierowe, papier toaletowy, mydło w płynie, suszarki do rąk, worki na odpady, kosze na śmieci, kosze do segregacji odpadów, akcesoria łazienkowe, wśród nich: dozowniki, pojemniki, uchwyty, stojaki, szczotki toaletowe. W ofercie Meridy znajdują się także wyszukane stylistyczne kolekcje.


Merida zaopatruje kontrahentów z kraju i zagranicy. Przedstawiciele firmy dbają o każdy szczegół i dostosowują ofertę do indywidualnych potrzeb klientów. Merida zapewnia wysokiej jakości artykuły zaopatrując: firmy sprzątające, centra handlowe, stacje benzynowe, punkty gastronomiczne, szpitale, szkoły, gabinety usługowe, urzędy. Odbiorcą Meridy są firmy i osoby indywidualne, które cenią sobie wysoką jakość produktu i estetykę.


Rzetelną obsługę i ciągłość dostaw gwarantują własne zakłady produkcyjne, nowoczesne centrum logistyczne w miejscowości Tyniec Mały i imponująca flota samochodowa.
Od początku działalności Merida stawiała na rozwój osobisty i rozbudowę firmy, dbając zarówno o swoich pracowników, jak i odbiorców. Jest prężnym i rzetelnym partnerem. Idzie z duchem czasu, obserwując dynamicznie rozwijający się rynek i podążając za potrzebami coraz bardziej wymagającego klienta.
Dbając o atrakcyjność oferowanych produktów oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów Merida stale poszerza swoją ofertę.

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki