Marka Mactronic

Mactronic to firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży latarek. Historia firmy sięga końca lat 80 XX wieku. Spółka Mactronic, której siedziba znajduje się we Wrocławiu jest czołowym producentem i dystrybutorem oświetlenia bateryjnego oraz akumulatorowego w Polsce. Dziś jest największym polskim i jednym z największych w Europie producentów sprzętu oświetleniowego najwyższej jakości. Dostarcza na rynek polski i krajów ościennych asortyment zaspokajający każdą potrzebę użycia światła przenośnego. Największą grupą odbiorców produktów marki Mactronic są profesjonaliści, do których należą służby mundurowe, ratunkowe i militarne. Latarki firmy Mactronic znajdują też zastosowanie i cieszą się dużym powodzeniem wśród użytkowników domowych, majsterkowiczów, turystów, rowerzystów, sportowców i wielu innych grup.
Celem firmy od samego początku działalności – rok1989 r. jest dostarczanie nabywcy doskonałej jakości innowacyjnych produktów. Produktów, które idealnie dopasowane będą do zróżnicowanych potrzeb i gustów. W bogatej ofercie Mactronic znajduje się obecnie ponad 500 modeli oświetlenia, z czego wiele modeli opartych jest na własnych wzorach przemysłowych. Każdy pojawiający się w ofercie model latarki bądź bardziej zaawansowanego systemu oświetleniowego powstaje w oparciu o badania i analizy pod kątem potencjalnych klientów. Dlatego jedną z kluczowych sekcji firmy Mactronic jest zespół projektowy, w którym tworzone są opatentowane rozwiązania technologicznie.

W bogatej ofercie firmy Mactronic znajdują się różnorodne mode latarek konsumenckich, od drobnych latarek-breloków począwszy, poprzez latarki kieszonkowe, turystyczne, lampy czołowe i lampy campingowe oraz oświetlenie rowerowe, po najwyższej jakości szperacze i bardzo zaawansowane technicznie latarki przeznaczone dla służb specjalnych. W ofercie firmy znajdują się również sygnalizatory bezpieczeństwa firmy E-Flare oraz zegarki firmy Teaser. Mając na uwadze ciągle rosnące potrzeby i oczekiwania klientów, oferta firmy stale się rozszerza.

Mactronic poszczycić może się wieloma prestiżowymi zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi nagrodami i wyróżnieniami. Spółka Mactronic na stałe współpracuje z renomowanymi międzynarodowymi firmami. Każdego roku firmy Mactronic sprzedaje przeszło milion różnego rodzaju latarek na terenie Polski oraz za granicą.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji