Kategorie

Mactronic

Mactronic

Mactronic to firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży latarek. Historia firmy sięga końca lat 80 XX wieku. Spółka Mactronic, której siedziba znajduje się we Wrocławiu jest czołowym producentem i dystrybutorem oświetlenia bateryjnego oraz akumulatorowego w Polsce. Dziś jest największym polskim i jednym z największych w Europie producentów sprzętu oświetleniowego najwyższej jakości. Dostarcza na rynek polski i krajów ościennych asortyment zaspokajający każdą potrzebę użycia światła przenośnego. Największą grupą odbiorców produktów marki Mactronic są profesjonaliści, do których należą służby mundurowe, ratunkowe i militarne. Latarki firmy Mactronic znajdują też zastosowanie i cieszą się dużym powodzeniem wśród użytkowników domowych, majsterkowiczów, turystów, rowerzystów, sportowców i wielu innych grup.
Celem firmy od samego początku działalności – rok1989 r. jest dostarczanie nabywcy doskonałej jakości innowacyjnych produktów. Produktów, które idealnie dopasowane będą do zróżnicowanych potrzeb i gustów. W bogatej ofercie Mactronic znajduje się obecnie ponad 500 modeli oświetlenia, z czego wiele modeli opartych jest na własnych wzorach przemysłowych. Każdy pojawiający się w ofercie model latarki bądź bardziej zaawansowanego systemu oświetleniowego powstaje w oparciu o badania i analizy pod kątem potencjalnych klientów. Dlatego jedną z kluczowych sekcji firmy Mactronic jest zespół projektowy, w którym tworzone są opatentowane rozwiązania technologicznie.


W bogatej ofercie firmy Mactronic znajdują się różnorodne mode latarek konsumenckich, od drobnych latarek-breloków począwszy, poprzez latarki kieszonkowe, turystyczne, lampy czołowe i lampy campingowe oraz oświetlenie rowerowe, po najwyższej jakości szperacze i bardzo zaawansowane technicznie latarki przeznaczone dla służb specjalnych. W ofercie firmy znajdują się również sygnalizatory bezpieczeństwa firmy E-Flare oraz zegarki firmy Teaser. Mając na uwadze ciągle rosnące potrzeby i oczekiwania klientów, oferta firmy stale się rozszerza.


Mactronic poszczycić może się wieloma prestiżowymi zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi nagrodami i wyróżnieniami. Spółka Mactronic na stałe współpracuje z renomowanymi międzynarodowymi firmami. Każdego roku firmy Mactronic sprzedaje przeszło milion różnego rodzaju latarek na terenie Polski oraz za granicą.

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki