Kategorie

SOPPEC

SOPPEC

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie jakościowych akcesoriów, które znajdą swoje zastosowanie w każdym garażu oraz przydomowym warsztacie. Oferta firmy to między innymi produkty takie, jak odrdzewiacze marki SOPPEC. Akcesoria są dostępne w specjalnych puszkach w formie sprayu, dzięki czemu ich użytkowanie jest niezwykle proste i wygodne.


Szeroka oferta firmy


Oferowany przez nas konwerter rdzy RUSTCONVERTOR marki SOPPEC jest akcesorium typu 2 w 1. Znakomicie neutralizuje ognisko korozji, a jednocześnie stanowi trwały podkład zabezpieczający. Może być użyty do usuwania uszkodzeń mechanicznych w pojazdach oraz różnego rodzaju urządzeniach. Produkt jest równie często stosowany do usuwania rdzy w ogrodzeniach i innych metalowych konstrukcjach. Konwerter marki SOPPEC stanowi doskonały grunt pod lakiery, szpachle oraz inne podkłady metalowych elementach. Odznacza się łatwą aplikacją i może być stosowany do renowacji powłok lakierowych maszyn i pojazdów.


W ostatnim czasie oferta sklepu internetowego została wzbogacona o produkt, taki jak odrdzewiacz SHOCKSPRAY marki SOPPEC. Jest on wykorzystywany przede wszystkim w celu ułatwienia odkręcania śrub i nakrętek pokrytych korozją. Poradzi on sobie również z rozłączeniem zatartych i skorodowanych elementów metalowych.


Zapraszamy do obejrzenia wszystkich akcesoriów dostępnych w ofercie naszej firmy oraz do wybrania najodpowiedniejszego dla swoich potrzeb. Producent odrdzewiaczy gwarantuje najwyższą jakość wykonania akcesoriów oraz wygodną ich aplikację.

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki