Kategorie

PROCERA

PROCERA

Jako firma od wielu lat zaopatrująca Klientów indywidualnych oraz Kontrahentów biznesowych w artykuły BHP, doskonale rozumiemy potrzeby zmieniającego się rynku, dlatego regularnie uzupełniamy naszą ofertę o nowy, sprawdzony asortyment.


Ubrania robocze trudnopalne Procera


Prezentowane w tej kategorii ubrania robocze marki Procera przeznaczone są do pracy w trudnych i niebezpiecznych warunkach, m.in. na stanowiskach obróbczych w warsztatach ślusarskich, w pracowniach spawalniczych czy też w hutnictwie. Uszyte są z trudnopalnych, antyelektrostatycznych tkanin, o odpowiedniej wytrzymałości na naprężenia, odporności na przetarcia oraz rozdarcia. Ponadto zapewniają swobodę ruchów i komfort noszenia, co sprawia, że są to produkty świetnie sprawdzające się w swojej roli.


Procera – producent ubrań roboczych do zadań specjalnych


Bez względu na to, czy decydują się Państwo na zamówienie zestawu odzieży trudnopalnej i antyelektrostatycznej Procera dla siebie, czy też dla swoich pracowników, będzie to opłacalna inwestycja w bezpieczeństwo. Przygotowana przez naszą hurtownię oferta online to możliwość wygodnego i szybkiego zamówienia certyfikowanych i atestowanych artykułów oraz ubrań roboczych od najlepszych producentów. To również pewność, że otrzymają Państwo produkty spełniający normy bezpieczeństwa i przeznaczony do stosowania wszędzie tam, gdzie w ramach realizowanych zadań istnieje ryzyko ekspozycji na wysoką temperaturę lub niezbędne jest skuteczne rozproszenie ładunku elektrostatycznego. Zapraszamy!

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki