Marka Elektro Wyposażenie

Jest to polska marka, która od lat zaopatruje różnego typu przedsiębiorstwa z sektora energetycznego. Firma Elektro Wyposażenie dostarcza zarówno nowoczesne narzędzia izolowane czy innego typu sprzęt do prac pod napięciem, jak również niezbędne w tej branży środki ochrony osobistej producentów działających przede wszystkim na terenie naszego kraju. To właśnie oferowane przez tę markę buty z gumy naturalnej znajdą Państwo w ofercie naszego sklepu internetowego.

Elektro Wyposażenie - dystrybutor sprawdzonych rozwiązań polskich producentów środków ochrony osobistej

Ze względu na wieloletnie doświadczenie marki w doborze odpowiednich rozwiązań dla firm z sektora energetycznego, a co za tym idzie, znajomość ich potrzeb, a także pojawiających się na rynku nowości, mogą mieć Państwo pewność, że proponowane przez Elektro Wyposażenie obuwie skutecznie zabezpiecza noszące je osoby przed porażeniem prądem. Każdy producent środków ochrony osobistej, którego wyroby znajdą się w ofercie tej firmy, to sprawdzony dostawca rozwiązań zgodnych z niezbędnymi w branży normami oraz dyrektywami Unii Europejskiej. Przykładowo gumowe półbuty klasy 20 kV, które dostępne są w ofercie naszego sklepu, odpowiadają normom PN-EN ISO 20347 oraz PN-EN 50321-1.

Oferowane przez markę Elektro Wyposażenie obuwie do prac pod napięciem założone na buty robocze stanowi niezbędne zabezpieczenie przed ewentualnym porażeniem prądem, znacząco zwiększając tym samym komfort pracy. To wyjątkowo trwałe obuwie wykonane przez sprawdzonych polskich producentów środków ochrony osobistej.