Marka GVS Filter Technology


Ochrona dróg oddechowych jest szczególnie istotna podczas pracy w wielu zakładach przemysłowych i warsztatach. Podczas obróbki materiałów czy tworzeniu niektórych towarów, powstają szkodliwe dla człowieka związki, których dostanie się do jego organizmu może spowodować uszczerbek na zdrowiu. Dlatego też polecamy filtropochłaniacze gazowe, jakie dostępne są w tej kategorii naszego sklepu internetowego. W ofercie proponujemy zarówno modele wymienne, jak i przeznaczone do wielokrotnego użytku. W naszej hurtowni dostępny jest również szeroki wybór odzieży roboczej oraz ochronnej.

Producent filtropochłaniaczy wymiennych i wielokrotnego użytku - GVS Filter Technology

Proponujemy tutaj akcesoria robocze i ochronne jedynie od najlepszych producentów, jednym z nich jest GVS Filter Technology - włoska marka powstała w 1979 roku, od lat nieprzerwanie dostarcza artykuły ochronne wysokiej klasy. Producent filtropochłaniaczy gazowych wymiennych i wielokrotnego użytku bardzo szybko osiągnął światową sławę dostarczając swoje artykuły do zakładów pracy nie tylko na terenie Włoch, ale również za granicą.

Hurtownia internetowa z filtropochłaniaczami gazowymi

Akcesoria z tej kategorii chronią przed przedostawaniem się gazów oraz innych lotnych składników do dróg oddechowych. Polecamy wybór tych artykułów od producenta GVD Filter Technology – dostarczamy je w naszej hurtowni internetowej. Do skorzystania z naszej szerokiej oferty zapraszamy klientów biznesowych, którzy prowadzą swoje zakłady przemysłowe.

Jest 8 produktów.

Pokazano 1-8 z 8 pozycji