Marka WEPA

Grupa WEPA istnieje od 1948 roku. Najpierw firma handlowa, która kilka lat później stała się zakładem przetwórczym. Poszerzenie asortymentu miało miejsce w 1958 roku, gdyż od tego czasu WEPA zajmuje się również produkcją papierów higienicznych. 

WEPA od wielu lat znajduje się w ścisłej czołówce firm w Europie zajmujących się produkcją papierów higienicznych i innych produktów. Jedną z najważniejszych wartości grupy jest stosowanie zaawansowanej technologii i skupianie uwagi na potrzebach współczesnego rynku. 

Oferta marki jest dedykowana zarówno dla indywidualnych, prywatnych odbiorców, jak i sporych przedsiębiorstw. Grupa WEPA produkuje chusteczki kosmetyczne i serwetki, ręczniki papierowe, mydło oraz bardzo wygodny papier z centralnym systemem dozowania. W ofercie dodatkowo występują pokłady medyczne, czyściwa przemysłowe oraz dozowniki. 

Dobra jakość łączy się z pragnieniem spełniania oczekiwań jak największej ilości klientów. Marka rozwija swoje produkty, unowocześnia oferty i pracuje nad usługami.