Marka Lemaitre

Lemaitre to francuski producent obuwia, który zapewnia najwyższy komfort w trakcie chodzenia oraz doskonałe zabezpieczenie stóp nawet w bardzo wymagających warunkach. Wybierając dobrej jakości buty, można spokojnie wykonywać swoją pracę, nie myśleć o czyhających zagrożeniach, a nawet pracować w bardzo wymagających warunkach. 

Lemaitre na przełomie lat zdobył ogromne doświadczenie, ale nie poprzestaje na laurach. Marka cały czas się rozwija, dzięki czemu zyskuje sympatię dotychczasowych użytkowników, ale jednocześnie wita w swoich progach r kolejnych pracowników i pracodawcom, którzy zwracają uwagę na kwestie bezpieczeństwa, doświadczenie i sprawdzone rozwiązania połączone z wykorzystaniem nowoczesnej technologii używanej do produkcji butów. 

Specjalistyczne obuwie jest nie tylko wytrzymałe, ale i bardzo wygodne. W ofercie znajdują się trzewiki ochronne, półbuty, trzewiki bezpieczne, półbuty oddychające oraz sandały. Obuwie jest dedykowane zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. 

Patrząc na dostępne propozycje, uwagę zwraca dopracowanie każdego szczegółu – może to być kolor nici albo matowe bądź błyszczące wykończenie. Firma zwraca uwagę na każdy szczegół, dzięki temu zyskuje fanów na całym świecie. Kiedy dodać do tego maksymalny komfort i bezpieczeństwo uzyskujemy wizję produktów idealnych.  

Obuwie jest wyposażone w dodatkową ochronę kostki, do produkcji butów służy miękka, ale i wytrzymała skóra, wykorzystane zostają wkładki higieniczne o wysokiej oddychalności, a wkładki antyprzebiciowe zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa. Wykorzystane podnoski z poliwęglanu jeszcze lepiej chronią stopy w trudnych warunkach.

Do produkcji służą wysokiej jakości materiały, co przekłada się na odczuwaną wygodę. Producent przestrzega wszystkich norm europejskich, zapewnia też wyjątkową stabilność i wytrzymałość. Obuwie sprawdzi się nawet w bardzo wymagających warunkach. 

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji