Marka DuPont TYCHEM

Robocze kombinezony DuPont

Wyroby producenta DuPont stanowią wynik pracy nad ochroną bezpieczeństwa pracowników podczas wykonywania obowiązków. Firma przygotowuje produkty w oparciu o starannie opracowane materiały, jednocześnie dbając o ochronę środowiska. Marka doceniana jest za wysokiej jakości przeciwchemiczną odzież ochronną i akcesoria. Ponadto opracowuje ubrania robocze do pracy w pomieszczeniach o kontrolowanej czystości, a także odzież do ochrony termicznej. Rozwiązania w zakresie środków ochrony własnej od DuPont pozwalają ograniczyć wysokie ryzyko w pracy.

DuPont to światowej sławy marka specjalizująca się w produkcji kombinezonów TYCHEM. Stanowią one skuteczny sposób ochrony przed zagrożeniami chemicznymi oraz biologicznymi. Producent zwraca uwagę na wysoki poziom bezpieczeństwa, a także maksymalną wygodę odczuwaną w trakcie noszenia. To najlepszy strój roboczy, na jaki można się zdecydować. 

Marka DuPont TYCHEM stworzyła kombinezony TYCHEM, które są dedykowane do prac z niebezpiecznymi substancjami, toksycznymi gazami oraz czynnikami biologicznymi. Ochrona jest uwarunkowana wysoką jakością zastosowanych materiałów. Zaliczane są do innowacyjnych, wytrzymałych tworzyw stanowiących bardzo dobrą barierę, co przekłada się na doskonałe zabezpieczenie. Wysoki poziom ochrony przeciwchemicznej łączy się z lekkością i niewielką masą materiału. 

Producent stosuje zarówno powlekają, jak i laminowaną włókninę, dzięki czemu pracownicy zyskują zabezpieczenie przed substancjami chemicznymi o wysokim stężeniu oraz zabezpieczającymi przed wybranymi związkami organicznymi. Doskonała ochrona łączy się z zagwarantowaniem swobody ruchów i maksymalną wygodą przy pracy.

Jest 26 produktów.

Pokazano 1-20 z 26 pozycji