Fartuchy

Fartuchy

Jest 40 produktów.

Pokazano 1-20 z 40 pozycji

Aktywne filtry

Rodzaje fartuchów ochronnych

Fartuch roboczy ma szerokie zastosowanie w serwisach sprzątających, medycynie i innych gałęziach przemysłu lekkiego. W tym dziale proponujemy szereg fartuchów ochronnych w zależności od potrzeb. Posiadamy fartuchy lekkie, dla lekarzy lub kucharzy. Dla spawaczy proponujemy ciężkie skórzane. Stanowiska pracy czasem nie wymaga specjalistycznej odzieży ochronnej,wystarczy sam fartuch ochronny.

Wiele branż, takich jak medyczna, chemiczna, spożywcza czy gastronomiczna wymagają wykonywania pracy w fartuchach ochronnych. Zapewnia to pracownikom zarówno komfort, jak i odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Wybierz fartuch roboczy dla siebie

Można by rzecz, ile zawodów, tyle potrzeb na odpowiednie dla nich fartuchy. Do tego fartuch damskie i męskie, wiązany, rozpinany. Do tego z różnych tkanin i tworzyw, folii i skór. Tuniki, fartuchy przednie, z kieszeniami, wodoochronne olejoodporne.

W naszej ofercie znaleźć można fartuchy ochronne odpowiadające potrzebom pracowników różnych branż i stanowisk – chroniące przed odpryskami, opiłkami, zachlapaniami, zatłuszczeniami. Zadaniem fartucha jest nie tylko ochrona odzieży, ale również ciała samego użytkownika. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą fartuchów ochronnych stanowiących doskonałe zabezpieczenie. Przejrzyj oferowaną kolekcję, wybierz krój i kolor.

Czytaj więcej Zobacz mniej