Kategorie

Filtruj produkty

Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej
Kolor
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Półbuty / sandały 

Półbuty robocze wysokiej jakości

Jednym ze środków ochrony indywidualnej jest obuwie robocze. Nie wszędzie wymagane jest obuwie ciężkie, za kostkę. Na stanowiskach, gdzie stopa nie jest narażona na skręcenie, urazy kostki itp., można zastosować półbuty robocze. Są one przeważnie lżejsze i mniej krępujące. W pomieszczeniach gdzie temperatura jest wysoka, a ryzyko urazu niskie świetnie znajdują zastosowanie sandały robocze.

Sandały ochronne BHP

W kategorii obuwia roboczego sandały stanowią nieco bardziej zabudowaną wersję, niż ta kojarząca się ze skąpym letnim klapkiem na paski. Dzięki odpowiedniej zabudowie obuwie charakteryzuje się lekkością, skóra sto swobodnie może oddychać, zaś pięta jest unieruchomiona i ustabilizowana. Sandały pozwalają na wielogodzinne ich użytkowanie, dzięki antybakteryjnej wyściółce.  Podeszwa o antypoślizgowej i odpornej na różnego rodzaju substancje strukturze zapewnia dobrą przyczepność nawet na trudnych powierzchniach, zdolną amortyzować wstrząsy.
Z kolei półbuty stanowią jeden z najpopularniejszych modeli butów roboczych. To kategoria obuwia, którego cholewka nie sięga do kostki. Choć produkowane są z różnego rodzaju skór bądź tworzyw oddychających wszystkie stanowią idealne uzupełnienie odzieży roboczej. Najczęściej wyposażone są w wymienną wyściółkę oraz zabezpieczenia przed urazami. Zapewniające komfort pracy wykończenie buta pozwala skierować zarówno sandały, jak również półbuty do pracowników reprezentujących liczne branże.
Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertę, która spełnia oczekiwania profesjonalistów.
Czytaj więcej Zobacz mniej

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki