Branżowe Orły BHP

Hurtownia Bezpieczeństwo BHP Anna Raczkowska - Laureatem konkursu Orłów BHP

Pragniemy podzielić się informacją o przyznaniu naszej firmie Bezpieczeństwo BHP Anna Raczkowska tytułu ORŁA BHP. Liderami branży są firmy, które wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich klientów. Wyróżnienie, którego staliśmy się posiadaczem jest efektem systematycznej i ciężkiej pracy, co dostrzeżone zostało przez naszych klientów. To dzięki Państwu, w wyniku restrykcyjnej weryfikacji firm, działalność nasza oparta na rzetelnym podejściu do zobowiązań wobec klientów i kontrahentów, wyróżniona została na tle konkurencji.

Dowodem wyróżnienia nas w plebiscycie BRANŻOWE ORŁY w dziedzinie BHP jest fakt, iż kapitułę oceniającą całokształt naszej działalności stanowią sami klienci, a zwycięzcami nie zostawały firmy mające największe budżety marketingowe lecz firmy, których klienci zadowoleni są z profesjonalnej, rzetelnej i uczciwej działalności.

Mamy nadzieję, że otrzymane przez nas wyróżnienie pomoże w propagowaniu faktu przynależności do grona Orłów wśród aktualnych oraz przyszłych klientów.
„Logo Plebiscytów Branżowych Orły, zobaczysz tylko w firmach, które mają najlepszą opinię wśród swoich klientów”.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.