Wzmacniane

Wzmacniane

Jest 92 produktów.

Pokazano 1-20 z 92 pozycji

Aktywne filtry

Rękawice robocze wzmacniane skórą

W tej kategorii przedstawiamy rękawice wzmacniane skórą, drelichowo-skórzane. O dużej wytrzymałości. Rękawice robocze wzmacniane skórą to oferta skierowana tam gdzie wymagana jest wytrzymałość ochrony rąk. Różnorodność materiału (skóra bydlęca, dwoinowa, licowa, jelenia, świńska, kozia itp.), którym są wzmacniane zapewnia idealne dopasowanie do wykonywanych prac. Bazę do wykonania rękawic wzmocnionych stanowią dzianina, bawełna, drelich dzięki którym stwarzają komfort dla dłoni, a skóra zapewnia wytrzymałość. Stosowane w przemyśle ciężkim, budownictwie, mechanice itp. Nasza hurtownia BHP proponuje te rękawice w różnym wykonaniu w zależności od potrzeb klienta.

Rękawice wzmacniane znajdują swoje praktyczne przeznaczenie w trakcie wykonywania wszelkiego rodzaju prac. W tej kategorii rękawic o właściwościach roboczych i ochronnych zgromadzone są ich rozmaite modele. Łączy je specyfika tworzyw, jakie zostały użyte do ich skonstruowania. Podstawa jaką stanowi materiał w połączeniu z wyśmienitej jakości skórą oraz specjalną technologią szycia czynią je bardzo wygodnymi w użytkowaniu. W całości powoduje to, iż są wyjątkowo trwałe. Skórzane akcesoria nadają im dobrą jakość i odporność na mechaniczne zużycie. Ich wytrzymałość zdecydowanie wzrasta, kiedy całodłonicowe modele skonstruowane są z jednego płata skóry.

Sprawdzony producent rękawic roboczych

Zaprezentowane w tym asortymencie rękawice wzmacniane odpowiadają zapotrzebowaniu wielu klientów, zarówno pracodawców, jak i nabywców indywidualnych. Są w stanie sprostać potrzebom  pracowników przemysłu budowlanego, ciężkiego czy mechanicznego. Cieszą się również powodzeniem w środowisku kierowców, w transporcie i przeładunku. Wersje ocieplane doskonale sprawdzają się podczas prac w niskich temperaturach.

Czytaj więcej Zobacz mniej