Kategorie

Filtruj produkty

Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej
Kolor
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Sprzęt chroniący przed upadkiem 

Sprzęt chroniący przed upadkiem ma wiele zastosowań. Stosowany jest podczas prac na wysokości: budowlanych, montersko remontowych, dla firm sprzątających itp. Stanowi podstawowe zabezpieczenie przed kalectwem oraz śmiercią. Zapewnia dodatkowo komfort psychiczny przy wykonywanej pracy.Proponujemy Państwu szereg sprzętu tego typu ochrony przeciwupadkowej do indywidualnego doboru. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów firmy JSP Oxford, między innymi: linki, szelki, zestawy, kaski do pracy na wysokości, haki, zatrzaśniki, urządzenia samozaciskowe, amortyzatory. Asortyment ten posiada odpowiednie certyfikaty i jest wysokiej jakości. W tej kategorii znajdziecie Państwo artykuły zabezpieczające przed upadkiem z wysokości. Sprzęt chroniący przed upadkiem powinien być odpowiednio dobrany, niezbędne jest odpowiednie dostosowanie do warunków pracy.

Zabezpieczenia przeciwupadkowe stanowią bardzo ważny element wyposażenia osób pracujących na wysokościach. Mogą być to czynności związane zarówno ze sprzątaniem bądź też prace budowlane i montersko-remontowe. Dzięki odpowiednim akcesoriom możemy minimalizować ryzyko różnego rodzaju wypadków, często kończących się w bardzo zły sposób. Z tego też powodu powinniśmy inwestować w sprzęt wysokiej klasy, posiadający certyfikaty, byśmy mogli jak najbardziej wykluczyć jego zawodność.

Sprzęt chroniący przed upadkiem to między innymi szelki bezpieczeństwa, liny, siedziska czy zatrzaśniki. Te ostatnie wykonywane są zazwyczaj z aluminium i mogą posiadać automatyczną blokadę z zamknięciem. Na sprzęt asekuracyjny do pracy na wysokości składa się przede wszystkim odpowiednie siedzisko. Posiada ono aluminiowe wzmocnienia w środku oraz szerokie pasy poliestrowe. Dodatkowo, zszywane jest przy użyciu nici poliamidowych, które charakteryzują się dużą wytrzymałością na rozciąganie. Inne elementy metalowe wykonane są cynkowanej stali o wysokiej wytrzymałości.

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Cena zawiera podatek

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki