Filtruj według

Marka

Marka

Rozmiar

Rozmiar

Sprzęt chroniący przed upadkiem

Sprzęt chroniący przed upadkiem

Jest 55 produktów.

Pokazano 1-20 z 55 pozycji

Aktywne filtry

Sprzęt chroniący przed upadkiem z wysokości

Sprzęt chroniący przed upadkiem ma wiele zastosowań. Stosowany jest podczas prac na wysokości: budowlanych, montersko remontowych, dla firm sprzątających itp. Stanowi podstawowe zabezpieczenie przed kalectwem oraz śmiercią. Zapewnia dodatkowo komfort psychiczny przy wykonywanej pracy.Proponujemy Państwu szereg sprzętu tego typu ochrony przeciwupadkowej do indywidualnego doboru. W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór produktów firmy JSP Oxford, między innymi: linki, szelki, zestawy, kaski do pracy na wysokości, haki, zatrzaśniki, urządzenia samozaciskowe, amortyzatory. Asortyment ten posiada odpowiednie certyfikaty i jest wysokiej jakości. W tej kategorii znajdziecie Państwo artykuły zabezpieczające przed upadkiem z wysokości. Sprzęt chroniący przed upadkiem powinien być odpowiednio dobrany, niezbędne jest odpowiednie dostosowanie do warunków pracy.

Zabezpieczenia i przyrządy asekuracyjne

Zabezpieczenia przeciwupadkowe stanowią bardzo ważny element wyposażenia osób pracujących na wysokościach. Mogą być to czynności związane zarówno ze sprzątaniem bądź też prace budowlane i montersko-remontowe. Dzięki odpowiednim akcesoriom możemy minimalizować ryzyko różnego rodzaju wypadków, często kończących się w bardzo zły sposób. Z tego też powodu powinniśmy inwestować w sprzęt wysokiej klasy, posiadający certyfikaty, byśmy mogli jak najbardziej wykluczyć jego zawodność.

Sprzęt chroniący przed upadkiem to między innymi szelki bezpieczeństwa, liny, siedziska czy zatrzaśniki. Te ostatnie wykonywane są zazwyczaj z aluminium i mogą posiadać automatyczną blokadę z zamknięciem. Na sprzęt asekuracyjny do pracy na wysokości składa się przede wszystkim odpowiednie siedzisko. Posiada ono aluminiowe wzmocnienia w środku oraz szerokie pasy poliestrowe. Dodatkowo, zszywane jest przy użyciu nici poliamidowych, które charakteryzują się dużą wytrzymałością na rozciąganie. Inne elementy metalowe wykonane są cynkowanej stali o wysokiej wytrzymałości.