Kategorie

Filtruj produkty

Rozmiar
  • Pokaż więcej Pokaż mniej
Kolor
  • Pokaż więcej Pokaż mniej

Ochrona głowy - kaski ochronne 

Kaski ochronne nie tylko dla branży budowlanej

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy kaski ochronne w niezwykle atrakcyjnych cenach. Proponowane produkty wykonane zostały z odpornego tworzywa i zapewniają optymalną ochronę głowy w miejscu pracy. Dla ujednolicenia czy też zindywidualizowania wizerunku Państwa firmy proponujemy również kilka wariantów kolorystycznych w jakich występują nasze kaski ochronne.

Wiele stanowisk pracy w przemyśle takim jak: hutnictwo, magazyny wysokiego składowania, górnictwo, to miejsca gdzie głowa pracownika jest szczególnie narażona. Hełmy ochronne stanowią indywidualne zabezpieczenie przed: urazem mechanicznym, ściskiem poprzecznym, płomieniem, bryzgami, prądem. Stanowią idealną bazę do, ochronników słuchu, masek i przyłbic. Konstrukcja i przeznaczenie jest jednokierunkowe. Ze względu na przeznaczenie możemy podzielić je następująco na: hełmy lekkie, hełmy ochronne i wysoko skuteczne.

Trwałe hełmy ochronne BHP

Podczas pracy czy to na placu budowy, w fabryce, bądź też kopalni, ochrona głowy pracownika jest niezwykle istotna. To właśnie tam narażeni są oni szczególnie na urazy głowy, które jak wiadomo należą do jednych z najbezpieczniejszych. Z tego też powodu bardzo ważne jest, aby inwestować w dobrej jakości kaski ochronne BHP, które zapewnią pracownikom komfort i ochronę w razie ewentualnych niebezpieczeństw. Warto też wiedzieć, że możecie Państwo kaski ochronne personalizować, bowiem posiadamy w naszej ofercie szeroki wybór różnych kolorów.

Dzięki temu możemy sprawić, że nasi pracownicy będą spójni także pod względem estetycznym. Możemy to wykorzystać także do zróżnicowania funkcji poszczególnych osób, dzięki czemu z pewnością będzie o wiele prościej odnaleźć dane osoby, gdy będziemy ich potrzebować. Kaski budowlane tworzone są tak, aby jak najlepiej dopasowywały się do głowy użytkownika. Często posiadają pokrętło z tyłu, które umożliwia regulację. Dodatkowo, mając uniwersalne otwory po bokach, umożliwiają ewentualne zamocowanie nauszników.

Menu

Szukaj

Cart

Brak produktów

Do ustalenia Wysyłka
0.00 zł Podatek
0.00 zł Suma

Zobacz koszyk

Zawartość schowka

Brak produktów

» Zobacz schowki