Męska bluza z długim rękawem UU-BRUTHERMO Thermo Protect

  Męska bluza z długim rękawem UU-BRUTHERMO Thermo Protect

  Indeks: UU-BRUTHERMOS

  Brubeck

  119.00 zł
  netto

  119.00 zł
  brutto
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Stworzona dla osób pracujących w trudnych warunkach męska bluza z długim rękawem Thermo Protect. W skład bluzy wchodzą: 56% poliamid, 40% polipropylen, 4% elastan. Do produkcji bluzy wykorzystana została bezszwowa technologia. Bluza wykonana z cienkiej, elastycznej i trwałej dwuwarstwowej dzianiny doskonale przylegającej do ciała. Ubranie gwarantuje aktywną
  termoregulację i ochronę mechaniczną w trakcie użytkowania. Pierwsza warstwa termoaktywnej bluzy utrzymuje prawidłowy klimat w zakresie temperatury i wilgotności podczas zmiennych warunków zewnętrznych oraz różnorodnego natężenia aktywności osoby użytkującej. Bluza Thermo Protect za przyczyną swojej konstrukcji i lekkiej wadze perfekcyjnie dopasowuje się do ciała. Zapewnia swobodę ruchów zastosowana w miejscach o wzmożonej potliwości struktura siatki, daje możliwość skutecznego transportu wilgoci od ciała na powierzchnię dzianiny, zapewniając tym samym całkowity komfort. Bluza jest niezwykle odporna na ścieranie i mechacenie, łatwa w pielęgnacji. Po praniu bluza szybko wysycha i nadaje się do ponownego użytkowania. Dodatkowe zalety bluzy:
  • zapewnia szybkie odprowadzenie potu na zewnątrz,
  • utrzymuje skórę suchą podczas wzmożonego wysiłku fizycznego,
  • uwalnia wilgoć,
  • zapewnia właściwy mikroklimat i przyjemne uczucie świeżości,
  • bakteriostatyczna, minimalizuje powstawanie nieprzyjemnych zapachów.
  Bluza doskonała do użytkowania w środowisku pracy o obniżonej temperaturze środowiska. Dedykowana do pracy w chłodniach, na halach produkcyjnych o obniżonej temperaturze lub na zewnątrz, gdzie temperatura obniżyć może się do 0°C. Dzięki temu, że bluza Thermo Protect posiada długi rękaw z powodzeniem stosowana może być przez pracowników zatrudnionych w trudnych warunkach. Ubranie jest niezwykle ergonomiczne, zapewnia ochronę i komfort w trakcie pracy fizycznej niezależnie od stopnia wysiłku.
  Rozm/ S-XXXL

  UU-BRUTHERMOS

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii