Bluza ochronna LH-TANZO-J

  Indeks: LH-TANZO-JSBM

  LEBER & HOLLMAN

  114.00 zł
  netto

  114.00 zł
  brutto
  Rozmiar
  Kolor
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Bluza ochronna powstała z połączenia dwóch bardzo trwałych tkanin, czyli poliesteru (65%) oraz bawełny (35%). Gramatura wynosi 270 g/m².

  Na szczególną uwagę zasługują materiałowe wstawki, które przyciągają uwagę i zapewniają bezpieczeństwo. Do ich produkcji zastosowano 65% poliester oraz 35% bawełnę o gramaturze 195 g/m².

  Bluza ochronna LH-TANZO-J ma wygodny suwak, dzięki czemu strój może zostać dopasowany do warunków atmosferycznych. Przydają się także dodatkowe zapięcia i kołnierz w formie stójki. 

  Bluza jest wygodna i zapewnia przyjemne ciepło. Komfort użytkowania jest uwarunkowany zastosowaniem czterech kieszeni znajdujących się na klatce piersiowej. Można je wykorzystywać do przechowywania rzeczy niezbędnych do pracy, telefonu czy narzędzi. Trzy kieszenie są zapinane na rzep, a jedna na suwak – dzięki czemu ryzyko zgubienia kluczy czy innych drobnych przedmiotów jest niewielkie. 

  Bluza ma również dwie kieszenie znajdujące się po bokach. Zostały naszyte w dolnej części, a do ich zapinania służy suwak. Ostatnia kieszeń znajduje się na rękawie i jest zapinana na rzep. 

  Bluzę można dopasować do sylwetki, dzięki zastosowaniu rękawów zapinanych na napy. Strój poprawia komfort pracy i zapewnia wygodę. 

  Bluza ma specjalny system wentylacji na plecach, który pozwala zapobiegać nadmiernej potliwości. Może być wykorzystywana do wszelkiego rodzaju czynności – zarówno w miejscu pracy, jak i w domu. 

  Na uwagę zasługuje regulacja szerokości – wykorzystano napy, które znajdują się w dolnej części bluzy.

  To model niezwykle atrakcyjny, który przyciąga uwagę dobrej jakości materiałem, ale trudno przeoczyć intensywne, modne kolory. 

  Dostępne są rozmiary od M do XXXL. 

  LH-TANZO-JSBM

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii