Rękawice elektroizolacyjne ELSEC 5 kV

Rękawice elektroizolacyjne SECURA ELSEC 5 kV

Indeks: RELSEC-59

SECURA

75,00 zł
netto

75,00 zł
brutto

Rękawice elektroizolacyjne ELSEC 5 kV, klasa 0

Rozmiar
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

napięcie probiercze przemienne, wartość skuteczna 5 kV
rękawice wykonane z wysokogatunkowego lateksu, pięciopalcowe o anatomicznym kształcie, umożliwiające swobodną pracę również z wkładkami przeciwpotnymi i skórzanymi rękawicami ochronnymi, elastyczne i ergonomiczne.
Maksymalne przemienne napięcie pracy, wartość skuteczna 1 kV
rękawice posiadają kategorię RC i charakteryzują się zwiększoną odpornością na działanie kwasu, oleju, ozonu (R) oraz na skrajnie niską temperaturę (C)
wyłącznie przeznaczone do stosowania do celów elektrycznych
Podstawowy sprzęt ochrony osobistej do prac pod napięciem do 1 kV lub dodatkowy sprzęt ochronny przy napięciu wyższym od 1 kV
norma EN60903
rozm. 9 - 11

Podana cena za parę.


Data produkcji jest wybita na rękawicy od wewnętrznej strony - jest to też data pierwszego badania technicznego. Na podstawie przeprowadzonego badania jest wystawiane Świadectwo Badania, w którym należy zapisywać daty kolejno przeprowadzanych badań. Rękawice należy poddawać badaniu technicznemu co 6 miesięcy, a w przypadkach intensywnego eksploatowania nawet co 3 miesiące. Termin 6 miesięcy należy liczyć od daty zakupu rękawic w naszej firmie. W celu przeprowadzenia badania, rękawice należy odesłać bezpośrednio do SECURY, lub innej firmy oferującej tego typu usługi.

RELSEC-59

Opis

Normy:
EN60903

Specyficzne kody

Inne produkty z tej kategorii