Trzewiki robocze skórzane DS102 SB

  Trzewiki robocze skórzane DS102 SB z metalowym podnoskiem

  Indeks: 10239

  Różni producenci

  60,00 zł
  netto

  60,00 zł
  brutto

  Trzewiki skórzane robocze DS102 SB z metalowym podnoskiem

  Rozmiar obuwia
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Trzewiki robocze skórzane DS 102 SB z metalowym podnoskiem chroniącym przed uderzeniem z energią 200 J i zgnieceniem do 15 kN w kolorze czarnym.
  Antypoślizgowa podeszwa zgodna z EN ISO 203452004 / A 1 : 2007.

  To jasne, że w pewnych sytuacjach konieczne jest korzystanie z tak zwanego obuwia bezpiecznego. To specjalny typ butów, których zadaniem jest między innymi zapewnienie ochrony stopom pracownika przed rozmaitymi urazami. Sklep online Bezpieczenstwo-BHP.pl ma takie rozwiązanie w swojej szerokiej ofercie. Polecamy Klientom trzewiki robocze skórzane DS102 SB z metalowym podnoskiem, jakie zostały wysoko ocenione przez wielu użytkowników. Sprawdzają się na budowie, w warsztacie oraz w innych miejscach.

  Skórzane trzewiki robocze, czyli wygoda i ochrona

  Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości naturalnej skóry oraz innych sprawdzonych materiałów każdy użytkownik obuwia może być spokojny o to, że nawet całodniowe korzystanie będzie nadal komfortowe. Jednocześnie zyskuje się realne zabezpieczenie przed szeroką gamą urazów, które mogą wystąpić podczas wykonywania niektórych zawodowych zadań. Trzewiki robocze skórzane DS102 SB z metalowym podnoskiem chronią efektywnie palce i całą stopę i są dostępne w niskiej cenie.


  Rozmiary: 39 - 47

  10239

  Specyficzne kody

  related products

  Inne produkty z tej kategorii