Trzewiki robocze skórzane DS102 SB

Trzewiki robocze skórzane DS102 SB z metalowym podnoskiem

Indeks: 10239

Różni producenci

58,00 zł
netto

58,00 zł
brutto

Trzewiki skórzane robocze DS102 SB z metalowym podnoskiem

Rozmiar obuwia
Ilość
Produkt dostępny na zamówienie

Trzewiki robocze skórzane DS 102 SB z metalowym podnoskiem chroniącym przed uderzeniem z energią 200 J i zgnieceniem do 15 kN w kolorze czarnym.
Antypoślizgowa podeszwa zgodna z EN ISO 203452004 / A 1 : 2007.

To jasne, że w pewnych sytuacjach konieczne jest korzystanie z tak zwanego obuwia bezpiecznego. To specjalny typ butów, których zadaniem jest między innymi zapewnienie ochrony stopom pracownika przed rozmaitymi urazami. Sklep online Bezpieczenstwo-BHP.pl ma takie rozwiązanie w swojej szerokiej ofercie. Polecamy Klientom trzewiki robocze skórzane DS102 SB z metalowym podnoskiem, jakie zostały wysoko ocenione przez wielu użytkowników. Sprawdzają się na budowie, w warsztacie oraz w innych miejscach.

Skórzane trzewiki robocze, czyli wygoda i ochrona

Dzięki wykonaniu z najwyższej jakości naturalnej skóry oraz innych sprawdzonych materiałów każdy użytkownik obuwia może być spokojny o to, że nawet całodniowe korzystanie będzie nadal komfortowe. Jednocześnie zyskuje się realne zabezpieczenie przed szeroką gamą urazów, które mogą wystąpić podczas wykonywania niektórych zawodowych zadań. Trzewiki robocze skórzane DS102 SB z metalowym podnoskiem chronią efektywnie palce i całą stopę i są dostępne w niskiej cenie.


Rozmiary: 39 - 47

10239

Specyficzne kody

related products

Inne produkty z tej kategorii