Trzewiki bezpieczne kat. S3 SRC PPO 556

  Indeks: BPPOT55636

  STRZELCE OPOLSKIE

  221.00 zł
  netto

  221.00 zł
  brutto
  Rozmiar obuwia
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Trzewiki powstają z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu komfort w trakcie pracy łączy się z doskonałą ochroną. 

  Do uszycia cholewek zastosowano wytrzymałe skóry licowe gładkie, które charakteryzują się niskim poziomem nasiąkliwości wody. 

  Producent zadbał o mocną podszewkę – zastosował materiał Super Royal zapewniający nie tylko suchość, ale i komfort przy chodzeniu. 

  Kołnierz skórzany jest wypełniony pianką, co sprawia, że ochrania kostkę jeszcze lepiej. 

  Trzewiki bezpieczne mają lekką, innowacyjną oraz sportową podeszwę SportyLine®. Ten model powstaje z dwuwarstwowego poliuretanu PU/PU, dzięki czemu wykazuje odporność na oleje, benzynę oraz niebezpieczne rozpuszczalniki organiczne. Obuwie zapewnia komfort w trakcie pracy i chroni przed kontuzjami, dlatego zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. 

  Na uwagę zasługują właściwości przeciwpoślizgowe – w tym celu podeszwa została odpowiednio wyrzeźbiona i posłużyły do tego systemy Step Lock® i Traction Grid®.

  Producent wyposażył buty w kompozytowy podnosek, który wytrzymuje uderzenia z energią do 200J, a także zgniecenia do 15 kN. 

  Niemetalowa wkładka antyprzebiciowa wykonana z materiału zabezpieczającego przed przekłuciem od strony podłoża o maksymalnej sile 1100 N. 

  Trzewiki powstają z najlepszej jakości materiałów, dzięki czemu bezpieczeństwo łączy się z właściwościami higienicznymi. Higroskopijna wyściółka została wyposażona filtr aktywnego węgla. Obuwie jest miękkie, wygodne i przyjazne skórze, co zmniejsza ryzyko zmagania się z chorobami skóry i dyskomfortem. 

  Wyściółka ma właściwości przeciwpotne, przeciwgrzybiczne oraz antybakteryjne – zabezpieczenie przed brzydkim zapachem, uczuciem wilgoci oraz chłodu. 

  Trzewiki doskonale dopasowują się do kształtu kobiecej stopy. 

  Buty mają właściwości antyelektrostatyczne, amagnetyczne, a w ich składzie nie występują żadne metale. 

  Trzewiki bezpieczne zaliczają się do kategorii S3 SRC.

  Buty są zgodne z wymaganiami normy EN20345 oraz EN20344. 

  BPPOT55636

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii