Klapki wykonane z tworzywa EVA BCDON

  Indeks: BCDONW36-37

  Raw-Pol R.E.I.S.

  58.00 zł
  netto

  58.00 zł
  brutto
  Kolor
  Rozmiar obuwia
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Klapki to bardzo ważny element garderoby w przypadku obuwia. Są przede wszystkim bardzo wygodne i zapewniają komfort w trakcie upałów, a najwyższej jakości tworzywo EVA przekłada się na doskonały wygląd nawet w trakcie regularnego noszenia. 

  Klapki mają pasek dwufunkcyjny, który można przekładać na piętę, co dodatkowo wpływa na komfort w trakcie chodzenia. 

  Noszenie przedstawianych klapków jest bardzo przyjemne, gdyż w przedniej części nie znajdują się żadne otwory. Taka budowa sprawia, że do środka nie przedostają się żadne zanieczyszczenia, kamienie czy piasek. 

  Podeszwa została specjalnie wyprofilowana, dzięki czemu dopasowuje się do kształtu stopy. Na uwagę zasługuje także zakryta pięta – dzięki czemu buty nie ześlizgują się ze stopy, nie pocą i jednocześnie wyglądają bardzo atrakcyjnie. 

  W klapkach zastosowano gumowe elementy znajdujące się na podeszwie, które odpowiadają za zwiększenie przyczepności do podłoża, co przydaje się w trakcie chodzenia po trawie, piasku czy chodniku. 

  Użytkowanie butów jest przyjemne, a trwały materiał wykorzystany do produkcji sprawia, że pozostają w bardzo dobrym stanie przez długi czas. Wszystkie zabrudzenia schodzą bardzo łatwo, z kolei do pozbycia się piasku czy innych zanieczyszczeń wystarczy podstawić je pod bieżącą wodą. 

  Prezentowany model klapków doskonale sprawdza się w trakcie codziennego użytkowania, można je także zabrać na wakacje i korzystać z nich na pływalni czy basenie. 

  Dostępne rozmiary:  

  36-37

  38-39

  40-41

  42-43

  44-45

  BCDONW36-37

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii