Gaśnica pianowa gastronomiczna OGWG-2XABF 2l

  Indeks: OGWG-2XABF

  OGNIOCHRON

  155.00 zł
  netto

  155.00 zł
  brutto
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Gaśnica pianowa powstała z myślą o gaszeniu pożarów grupy ABF. Usunięcie ognia jest możliwe, dzięki zastosowaniu najlepszej jakości środka gaśniczego FUREX CASA. Wypełnienie szybko radzi sobie z rozprzestrzeniającym się ogniem, dzięki używaniu specjalnej dyszy, która obejmuje sporą powierzchnię objętą płomieniami. 

  Gaśnica pianowa odpowiada za wytwarzanie piany, która jest dedykowana pomieszczeniom, w których przygotowuje się jedzenie (kuchnie, restauracje oraz sale bankietowe). Bardzo dobry skład mieszanki pozwala uniknąć gwałtownego wyrzutu palącego się tłuszczu (takie zjawisko można zaobserwować w przypadku zastosowania wody). Piana doskonale radzi sobie z wysoką temperaturą, a zastosowanie jeszcze jedne warstwy izolacyjnej umożliwia ochronę przed samozapłonem. 

  Gaśnica pianowa jest w stanie uporać się z urządzeniami elektrycznymi pracującymi pod napięciem, które nie przekracza 1 kV (w tym przypadku ważne jest zachowanie odległości przynajmniej 1 metra). 

  Prezentowany model ma skuteczność gaśniczą na poziomie 5A 34B 25F.

  Po zwolnieniu specjalnej blokady gaśnica działa przez 6 sekund. Co ważne może być stosowana w różnorodnych warunkach i temperaturze, które zaczynają się od -30°C, a kończą na +60°C. 

  Na szczególną uwagę zasługuje uchwyt, który znajduje się w zestawie. Ułatwia on zamocowanie gaśnicy na ścianie, dlatego jest ona powszechnie wykorzystywana w stołówkach, restauracjach oraz kuchniach. Bezpieczeństwo łączy się z wygodą, gdyż sprzęt pozwalający na ugaszenie pożaru jest zawsze pod ręką. 

  Gaśnica jest produkowana zgodnie z wymaganiami europejskiej normy PN-EN3 i wzorowana na certyfikowanym system jakości ISO 9001.

  OGWG-2XABF

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii