Spodnie ochronne ogrodniczki PROM-B

  Indeks: PROM-BBPS46

  Raw-Pol R.E.I.S.

  92.00 zł
  netto

  92.00 zł
  brutto
  Kolor
  Rozmiar
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Spodnie ochronne ogrodniczki to gwarancja wygody w trakcie pracy oraz zabezpieczenie ciała. Do uszycia zastosowano 65% poliester oraz 35% bawełnę o gramaturze 295-300 g/m².

  Producent zadbał nie tylko o komfort, ale duże znaczenie odgrywa także bezpieczeństwo. W tym celu zastosował wstawki wykonane z żółtego oraz pomarańczowego materiału składające się w 80% z poliestru, oraz 20% bawełny.

  Kieszeń znajdująca się na klatce piersiowej ułatwia przechowywanie przedmiotów niezbędnych do pracy, a trwały rzep daje gwarancję bezpieczeństwa.

  Ogrodniczki mają także dwie kieszenie znajdujące się po bokach, są one nieco większe i pomieszczą większe przedmioty czy narzędzia.

  Na samych nogawkach znajdują się cztery kieszenie, a dwie z nich można zapinać przy pomocy rzepów.

  Na szczególną uwagę zasługuje gumka umieszczona w pasie (tylnej części). To gwarancja wygody nawet w przypadku wielogodzinnego noszenia, jak i doskonałe dopasowanie do figury. Nic nie ściska ani też nie spada, dlatego użytkownik może skupić całą uwagę na wykonywanej pracy.

  W pasie spodni znajdują się guziki – służą do regulacji szerokości, a z kolei szelki ułatwiają dopasowanie długości spodni do wzrostu.

  Spodnie ochronne mają specjalne wkładki nakolannikowe KING BEE. Sprawdzają się szczególnie dobrze dla osób, które pracują w pozycji klęczącej albo mają problemy ze stawami.

  Producent dodał do spodni końcówkę do przypinania kluczy.

  Ogrodniczki mogą być noszone zarówno w ciągu dnia, jak i nocą, gdyż mają odblaskowe pasy, które odgrywają dużą rolę w zapewnieniu bezpieczeństwa i poprawiają widoczność.

  W prezentowanym modelu doskonała jakość zastosowanych materiałów została połączona z ulepszonym wyglądem i krojem.

  Spodnie ochronne spełniają wymagania normy EN ISO 20471 (pasy) oraz EN ISO 13688. 

  Rozm. 46-60

  PROM-BBPS46

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii