Półbuty bezpieczne ONE THOUSAND COFRA S3 SRC

  Indeks: BRC-THOUSAND39

  COFRA

  289.00 zł
  netto

  289.00 zł
  brutto
  Rozmiar obuwia
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Buty bezpieczne to produkt bardzo wytrzymały, i odporny na zmienne warunki atmosferyczne. Cenne właściwości są uwarunkowane zastosowaniem wytrzymałego materiału wodoodpornego nubuk. Doskonała technologia oraz najwyższe standardy pozwalają zaliczać ten model obuwia do kategorii S3 SRC. 

  Buty bezpieczne dostępne są w rozmiarach od 39 do maksymalnie 48. 

  Wyściółka SANDY DRY® zapewnia komfort w trakcie chodzenia. Do produkcji zastosowano oddychającą tkaninę poliestrową, czyli ryzyko występowania chorób stóp i dyskomfortu w trakcie chodzenia jest minimalne. To tkanina antybakteryjna, która pochłania oraz uwalnia wilgoć. Co ważne po wyściółce nie widać żadnych odznak użytkowania (nawet po długim czasie), gdyż zastosowany materiał jest odporny na ścieranie. 

  Na szczególną uwagę zasługuje wkładka anatomiczna, antystatyczna wzbogacona w otwory. Materiał jest miękki i przyjemny w dotyku, a do tego ma właściwości antybakteryjne. Stopa pozostaje sucha bez względu na warunki atmosferyczne panujące na zewnątrz oraz miejsce pracy. 

  Podeszwa buta powstała przy pomocy poliuretanu/TPU, który ma wkładkę POLY-GREEN.

  Buty bezpieczne mają stalowy podnosek oraz niemetalową płytę APT – oba elementy odgrywają dużą rolę w zabezpieczaniu stopy przed czynnikami zewnętrznymi czy innymi elementami, które występują na budowach, w magazynach czy w pozostałych miejscach pracy. 

  Buty bezpieczne to często obowiązkowy element stroju, ale to przede wszystkim świadome zapobieganie kontuzjom i ochrona ciała przed nieprzewidywanymi wydarzeniami. Prezentowany model ma zero perforacji nawet w przypadku zetknięcia się z gwoździem o średnicy 3 mm. 

  Obuwie spełnia wymagania normy EN20345.  

  BRC-THOUSAND39

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii