Półbuty bezpieczne BRSTORK-P kat. S1 SRC

  Indeks: BRSTORK-PBZ36

  Raw-Pol R.E.I.S.

  103.30 zł
  netto

  103.30 zł
  brutto
  Kolor
  Rozmiar obuwia
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Półbuty bezpieczne sprawdzają się w zmiennych warunkach atmosferycznych oraz w trakcie prac narażających stopy na poważne uszkodzenia oraz kontuzje. 

  Obuwie powstało z wykorzystaniem skóry zamszowej, która zyskuje dodatkową wytrzymałość, dzięki wszytej siateczce. 

  Prezentowane półbuty kończą się przed kostką, dlatego można ich używać zarówno w trakcie chłodniejszych, jak i cieplejszych dni. 

  Przednia część buta jest sznurowana, dzięki czemu zapewniona zostaje jeszcze lepsza stabilność oraz komfort w trakcie noszenia. 

  Na szczególną uwagę zasługuje wytrzymała podeszwa, która wykazuje właściwości antypoślizgowe, olejoodporne oraz elektrostatyczne. Podeszwa powstała przy wykorzystaniu poliuretanu, czyli materiału trwałego, a jednocześnie lekkiego. Dodatkowo zastosowano podwójną gęstość. 

  Absorpcja uderzeń pod piętą – to gwarancja komfortu i jednocześnie ochrona stopy w trakcie wykonywania czynności zawodowych. 

  Półbuty bezpieczne mają kompozytowy podnosek, który wytrzymuje uderzenia, których energia dochodzi do 200 J oraz zgniecenia do 15 kN. 

  Prezentowane obuwie zaliczane jest do kategorii S1 SRC.

  Półbuty bezpieczne są wytrzymałe i doskonale chronią stopy, a to wszystko dzięki przestrzeganiu wymagań norm EN20345 oraz EN20344.

  Buty dostępne są w rozmiarach od 36 do nawet 47. 

  BRSTORK-PBZ36

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii