Sandały bezpieczne SB PPO S52N

  Indeks: BPPOS52N39

  STRZELCE OPOLSKIE

  225.00 zł
  netto

  225.00 zł
  brutto
  Rozmiar obuwia
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Sandały bezpieczne to doskonały wybór w trakcie pracy oraz codziennego użytkowania. Ochrona i komfort są uwarunkowane wykorzystaniem najlepszej jakości materiałów, w tym skór nubukowych oraz weluru, któremu przypisuje się wysoki współczynnik przepuszczalności pary wodnej. 

  Sandały mają dwuwarstwową podeszwę wykonaną z materiału PU/PT. 

  Obuwie nie rysuje powierzchni, dlatego można je nosić również na delikatnych podłożach i w bardzo wymagających warunkach. 

  Prezentowane buty są przede wszystkim wytrzymałe, ale jednocześnie należy wspomnieć o lekkości odczuwanej w trakcie chodzenia. Stawianie każdego kroku jest przyjemne, a zastosowanie odpowiednich materiałów doskonale radzi sobie z nierównościami występującymi na podłożu. 

  Po sandałach przez długi czas nie widać żadnych oznak użytkowania, nie pojawiają się także przetarcia i pęknięcia. 

  To wytrzymały model, który jest odporny na temperaturę 120°C (krótkotrwały kontakt). 

  Komfort w trakcie noszenia jest uwarunkowany także absorbowaniem energii w odcinku piętowym. 

  Sandały sprawdzają się w trudnych warunkach i na wymagających terenach (pochyłych oraz śliskich), a to wszystko dzięki właściwemu urzeźbieniu czubka podeszwy. 

  Specjalna pianka została wykorzystana do wykończenia kołnierza oraz języka. Obuwie umożliwia cyrkulację powietrza, co wpływa na dobrą wentylację i jednocześnie zapewnienie higieny na odpowiednim poziomie. 

  Podnosek powstał z metalu, co sprawia, że chroni stopę przed uderzeniami z energią do 200J oraz naciskiem o sile nieprzekraczającej 15 kN. 

  Na szczególną uwagę zasługuje higroskopijna wyściółka, która ma doskonałe właściwości przeciwpotne, dodatkowo można ją wyciągać. 

  Wyściółka działa przeciwpotne oraz antyelektrostatyczne. 

  Sandały zaliczane są do kategorii S1 SR.

  Buty spełniają wymagania norm EN20345, EN20344. 

  BPPOS52N39

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii