Półbuty bezpieczne ACANTO Typ P CI HI S1 SRC

  Indeks: HW-ACANTO-P37

  HONEYWELL

  234.00 zł
  netto

  234.00 zł
  brutto
  Rozmiar obuwia
  Ilość
  Produkt dostępny na zamówienie

  Półbuty bezpieczne to produkt wytrzymały i wygodny. Do produkcji cholewki, która jest częściowo perforowana, zastosowano najlepszej jakości skóry welurowe. To właśnie wykorzystany materiał daje gwarancję komfortu w trakcie noszenia i w znacznym stopniu ogranicza potliwość, a to wszystko, dzięki dobrze dopasowanej i oddychającej podszewce wykonanej z siatki 3D. Podszewka wyściela całą środkową część półbutów. 

  Kompozytowy podnosek jeszcze podnosi poziom bezpieczeństwa.

  Producent zadbał o zapewnienie dodatkowej przestrzeni występującej wewnątrz obuwia linii STEEL, dzięki zmniejszeniu grubości noska. Co ważne udało się zachować wszystkie cenne funkcje ochronne. 

  Trzewiki zabezpieczają przed przebiciem, gdyż zastosowano wkładkę ze stali nierdzewnej. 

  Cennym dodatkiem jest wzmocniona pięta, która również chroni przed kontuzją czy zranieniem stopy. 

  Producent zastosował cztery wskaźniki zużycia mające kształt trójkąta. Znajdują się one w najbardziej istotnych obszarach podeszwy. To właśnie przy ich pomocy użytkownik jest w stanie oceniać i monitorować stopień zużycia butów. 

  Na uwagę zasługuje izolacja podeszwy nie tylko przed zimnem, ale również i ciepłem. Do produkcji podeszwy użyto poliuretanu charakteryzującego się podwójną gęstością. 

  Półbuty bezpieczne mają uniwersalny oraz antypoślizgowy bieżnik, który zapewnia jeszcze większy komfort w trakcie pracy na wymagającej powierzchni. 

  Producent umożliwia noszenie butów w każdych warunkach, dzięki podwyższonej przyczepności do podłoża. W tym celu wykorzystał kanaliki odprowadzające ciecz pod podeszwę. 

  Obcas występujący w półbutach bezpiecznych jest stabilny, lekki i stosunkowo wysoki, co daje gwarancję pochłaniania energii. 

  Typ P CI HI S1 SRC.

  Półbuty bezpieczne spełniają wymagania normy EN20345.

  HW-ACANTO-P37

  Specyficzne kody

  Inne produkty z tej kategorii